Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 (214) - Całokształt

Na liście zabraknie 227 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gregory
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Posiadam Volkswagena Carawelle od 1996 roku. Przejechaliśmy tym autem 260 tyś. bez zadnych wiekszych usterek. jedynym minusem jest zbyt słaby silnik(2400 diesel 78KM) ale za to zużywa mało paliwa. Teraz zamierzamy kupić auto i będzie to na pewno nowszy model Carawelli!!!
~Greyvan
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto idealne jak na moje potrzeby. Kupione w celach rekreacyjnych i jako mobilne biuro / studio. Wielkością porównywalne z kombi ale funkcjonalnością, przestrzenią - przebija kobii. Ergonomia, ekonomia, komfort, bezawaryjność, prostota konstrukcji - na plus.
~simon
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
Multivan 2,5tdi 150ps 2001r. samochód posiadam od nowosci przebieg 554tys wiekszych usterek nie miałem silnik pracuje jak nowy. Nie jedna osobówka cieżko ma dotrzymać kroku. Bardzo wygodne i funkcjonalne. Jedyne co doskwiera to rdza podszybia.
~MAREK J WROCŁAW
Multivan 1.9 TD 68KM 50kW
w wersji Multivan jest wygodny przestrzenny, miejsca na bagaże nie brakuje ,silnik jest jednostką sprawdzoną i nie zawodną idealny na wypady turystyczne, ale jak potrzeba coś przewieść większego po usunięciu foteli też spełni swoje zadanie
~Mariocrac
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Super autko. Przywiozłem go ze Szwajcarii gdyż te w Polsce są bardzo zaniedbane i z reguły przechrzczone. Warto poszukać czegoś wartościowego i najlepiej z książką serwisową. (wpisy w książce można sprawdzić u autoryzowanego przedstawiciela VW)
~keller
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Samochód niemal bezawaryjny. W porównaniu do swoich konkurentów (Vito i Transit) wypada najlepiej! Posiadam go kilka lat i w serwisie jest tylko na wymianie płynów i części eksploatacyjnych. Kierowca, który dba o ten samochód bez problemu zrobi nim 0,5mln km
~VW transporter 1,9td ´97
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Wszystkie usterki to niedbalstwo poprzedniego właściciela. Lepiej kupić droższy lub starszy a zadbany. Do wymiany normalne rzeczy: pasek rozrządu, rolka, olej, filtry, klocki, koncówki drążka, gumy stabilizatora/przez nasze autostrady/
~NewYorker
Transporter 2.5 115KM 85kW
Ogolnie rzecz biorac nie spowdziewalem sie ze ten samochod bardzo mocno zapadnie mi w moj umysl....zero awarii,uniwersalnosc,dynamika jazdy, bezpieczenstwo,komfort....to tylko niektore cechy ktore przychodza mi do glowy teraz...POLECAM wszystkim!@!
~kredek1@poczta.onet.pl
Transporter 2.0 84KM 62kW
vw t4 to samochód przeznaczony do przewozu ładunku lub osób wiec patrząc pod tym kątem : nawet załadowany samochodzik dobrze sobie radzi nawet co poniektóre osobówki mają problem z wyprzedzeniem mnie a jeśli to zrobią to i tak patrzę ma nich z góry :))))))))

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Elżbieta
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Samochód kupiony do wożenia narzędzi fryzjerskich i jako środek do przemieszczania się po różnych festynach w celu promocji mojego zakładu fryzjerskiego. W przeciągu tych dwóch lat eksploatacji zrobiłam tym samochodem 120 tys. km.