Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lalu
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Kupiliśmy auto w niemczech licznik nie był kręcony bo sprawdziłem, stan silnika tez był na taki jak przebieg pokazywał. Za tą cenę co kupiliśmy 6,5k euro był dobrym stanie, ale dopiero dzisiaj osiąga stan doskonały, karoseria się trzyma świetnie po takim przebiegu, nadkola, drzwi boczne git, małe punkty korozji pokazują się na tylnej klapie, i przy wlewie ropy, progi i reszta w świetnej kondycji po tak długim czasie. Wiadomo nic nie jest...
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
VW Transporter to jest dobry produkt, nie porywa w niczym, lecz jezdzi nie psuje sie i jest stosunkowo solidnie zrobiony ale nowy cene ma dosc wygorowana w porownaniu do konkurencji. Uzywane warto kupic z pelna historia servisowa i z pewnych rak jak chociazby salonu VW.
~marcello
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Może sprawdza się jako auto do jazdy na co dzień.Niestety jako auto służące do celów zarobkowych wypada słabo(150-200tys.km rocznie).Mimo dużego przebiegu w kabinie nie słychać trzasków - czyli materiały użyte do wykończenia raczej dobre.Wysoka cena zakupu drogie części i serwis.
~mariusz.STEMAR
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
wiadomo,cena mogła by być niższa ale za jakość i legendarne i trwałe TDI trzeba zapłacić,można taniej ale w salonie fiata lub experymentować z francuskimi wynalazkami których nie da się sprzedać jako używane i skrajnie dużo tracą na wartości.
~Jasiu 144
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
T-5 Transporter autobus 120 000 brutto to zbyt duzo za kawal blachy ,ale z drugiej strony auto koniec 2006 r dzisiaj luty 2010 przejechalem 380000 km i nigdy mnie nie zawiodl. Chwala mu za to. To w koncu VW . DAS AUTO.
~Adam@
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
drogie auto ale warto kupić, w swojej klasie nie ma sobie równych (mam porównanie bo przez ostatnie 8 lat jeździłem już różnymi "dostawczakami": oplem, renault master i trafic, fiatem, vito, sprinterem, LT35, T4...)
~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
niestety VW z tym silnikiem nie spisało się!! Mają lepsze silniki ale mulaste -sprawdzałem i może te nowe od 2012 coś wnoszą ale nie wiem
~MiguelAmg
T5 Transporter 1.9 TDI 102KM 75kW
Za prawie 100 tyś zł żeby lusterka regulować za pomocą szkła na zewnątrz-porażka. Brak popielniczki, zapalniczki, radia, zero elektryki
~gładki
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
przefastrygowana cena płacisz za znaczek vw auto fajne osobówka 9 osób polecam ale serwis uuuu bez noża nie podchoć ale mimo wszystko jestem zadowolony

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Generalnie stosunek jakość/cena oceniam dobrze. W tym aucie przede wszystkim płacimy za przestrzeń, niezawodność no i za silnik.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter