Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (45) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lalu
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Zawieszenie na nasze drogi nie jest zbyt wytrzymałe myśle 2 razy czy razy 3 zmieniałem sworznie, górne i dolne, problem z demontażem tylnych łożysk( wymagają jakiejś prasy czy ściągacza hydraulicznego, wiadomo młotkiem tego lepiej nie robić, ale z kluczem nie ma po co podchodzić...), ale te muszę pochwalić za wytrzymałość 100tys. km i narazie zmienione było jedno prawe, reszta od czasu 2011 jeszcze są w świetnej formie nie huczą ani nic....
~libertyn_24@wp.pl
T5 Transporter 1.9 TDI 102KM 75kW
To najlepsza czesc tego samochodu,promien skretu lepszy niz w niejednej osobowce,a to przeciez przedni naped!Jazda po zatloczonych uliczkach i parkowanie w ciasnych zatoczkach to nic trudnego.Imponujace wlasciwosci jezdne,swietne prowadzenie na zakretach.
~marcello
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dobrze się prowadzi chociaż przeszkadza trochę zbyt miękkie zawieszenie przy szybko pokonywanych zakrętach i załadowanym samochodzie (na \"pusto\" jest znacznie pewniej).Za mały skręt samochód nie jest zbyt zwrotny.
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
promień zawracania bardzo mały, miałem vito wcześniej i jest porównywalny, żadnych niepokojących stuków z zawieszenia, jest wystarczająco sztywny i dość mięki zawieszenie wygodne.
~Obiektywni
T5 Transporter 2.0 115KM 85kW
Tylne tuleje wahacza i stykającą maglownica przy 160 tys. Łożyska amortyzatora wymienione 6 razy przy 200 tys.
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Układ jezdny oceniam doskonale. Nigdy nie było z nim problemów, a jest on bardzo czuły i przyjemnie się to auto prowadzi.
~witek1112
T5 Transporter 2.5 TDI 174KM 128kW
Jak na busa całkiem nieźle. Dośc sztywny. Do tej pory wymieniłem tylko stabilizatory drążka. Nic nie stuka ani nie puka.
~grzeegorz@interia.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Zawieszenie jędrne i sprężyste,precyzja układu kierowniczego dobra.Jak na tak duży i wysoki samochód prowadzi się super
~mati
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
jest swietnie. szczegolnie przy moich wzmocnionych stabilizatorach pokonuje zakrey szybko i bez wiekszych przechylow
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter
7,9
~zed
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
pewny układ jezdny, pod każdym obciążeniem, miękki, co ważne na nasze drogi, choć w szybkich łukach może zbyt miękki
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter