Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010 (26) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ANDY wrocek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
silnik pracuje ok jak się nic nie dzieje!!! miałem problem z uszczelką pod głowicą przy 165 tyś i do dziś coś boli albo głowice albo uszczelkę?a może i blok?poppa wody wymieniona przy 165 tys na nową,chłodniczka też,koło masowe też,oraz półośka lewa -ten model tak ma przy 140 tyś do 190 tys trzeba to wymienic(ale jak jest zrobiony do jedzie jak osobowy w górach też idzie ostro!!!
~macko
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Silnik niby ok, ale sa z nim problemy , przy 80tys padlo turbo, rozsypal sie wirnik, koszt naprawy 5000 dzis ma 104tys i turbo znowu leje olejem przy 90 tys poszla pompa wody przy 100tys polecialo wspomaganie leje spod pompy i przecieka chlodniczka parametry jezdne ok przyspieszenie bardzo dobre, swietnie holuje przyczepe, bardzo mocny sprzet
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Silnik naprawaił mi znajomy mechanik pęknięty blok pospawał wyszlifował poskaładał to razem, dwa lata mineły zrobiłem ok 90 000 km i nic. Mało pali w porównaniu do Vito które miałem wczesniej, jest elastyczny
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Bardzo dobry silnik. 330 tyś i jeździ. To się nazywa porządna konstrukcja. Bardzo dobre przyśpieszenie oraz elastyczność jak do tak cieżkiego auta.
~mati
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
auto świetnie przyspiesza. A kiedy trzeba bardzo szybko ruszyc od razu wrzucam dwójke i wiekszosc osobowek zostaje z tylu
~lukas
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
z silnika jestem chyba najbardziej zadowolony, chociaz moglby pracowac troche ciszej
~lolaska
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
gwałtowna redukcja prędkości powoduje stan objawiający się kompletnym brakiem mocy silnika.
~zed
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
niesamowicie i zaskakująco dynamiczy, zupełnie nie jak ciężarówka. Do tego oszczędny!
~Michał
Niezła dynamika silnika. Wysokie spalanie w mieście. U mnie około 10l/100km
~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Jeżeli chodzi o pracę i zbieranie się to jest ok(trochę głośny)
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter