Lista ocen Volkswagen CC 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW 2012-2017 (9)

~Krzysztof
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Całościowo - jeśli szukasz takiego auta, VW CC jest świetnym wyborem. Nie wiem czy chodzi o linię, bezramkowe drzwi, czy to jak ten samochod się prowadzi - po prostu chcę się na to auto patrzeć, wsiadać i jeździć. Z plusów, sylwetka, silnik, ktory pomimo tylko 160 KM jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Polecam w ramach przeglądu aut przed zakupem przejechać się insignią 2.0T (220 KM), a potem tym autem. Trudno uwierzyć, że te auta dzieli aż...
~JarekMM
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Bezawaryjnie przejechane ponad 100 tys.km. Kupiłem jako używany dwuletni z niskim, 30 parotysięcznym przebiegiem po największej utracie wartości a wyglądał jak nowy, auto spodobało mi się jeśli chodzi o linię i sposób prowadzenia. DSG to jedyna słuszna opcja w tym aucie, już nigdy nie wrócę do manualnej skrzyni, chyba ze w aucie weekendowym. Ten samochód ma niewiele wad, głównie takich, których można być świadomym decydując się na...
~adam_pospiech
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Jedyny ładny VW z aktualnej oferty. Duże, przestronne coupe 2+3. Bezramkowe drzwi - to klasa sama w sobie. Bardzo cicho przy prędkościach autostradowych. Bardzo pojemny bagażnik (bardziej ustawny niż w Passacie Combi)
~Robert Bydgoszcz
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Pomimo kilku małych mankamentów (niedogodności) uważam, że auto za tą cenę ok. 130 tys. PLN spełnia wymagania właściciela. Za duży plus można uznać sylwetkę oraz linię nadwozia.
~keisy
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Całkiem rozsądny samochód - zdecydowałem się napisać o nim, bo pewnie wiele osób boi się 1.4 TSi Twincharger. Jak dotąd, po 18 000 km, działa absolutnie bez zarzutu. Zobaczymy, co będzie dalej
~keisy
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Dla zainteresowanych - kontynuacja uwag, tym razem po półtorarocznej eksploatacji i przebiegu blisko 40 000 km. Twincharger działa bez zarzutu. Przegląd po 30 000 km kosztował niespełna 800 zł.
4,1
~Janek cc
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Nietuzinkowy, bardzo cichy, wygodny, dynamiczny, dobrze wyposażony, ekonomiczny
~Pigser
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Bardzo przyjemne auto, cisza w środku ,prosty w obsłudze i DSG które jest super.przez 3 lata zero problemów
~Wojciech
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Samochód prod.2014, 1 rejestracja 2015; rok modelowy 2015; salon PL, serwisowany co 15tys.km, wyłącznie koszty typowo serwisowe. 03.2021. wymiana wahaczy przednich (niestety nasze drogi). Bez uwag.