Lista ocen Volkswagen Crafter I Kombi (7) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zygi007@poczta.onet.pl
Kombi 2.5 TDI 164KM 121kW
Ponieważ jest to wersja max. czyli 164KM no to auto jest zrywne w mieście dzięki krótkim biegom, zwłaszcza powyzej 2500 tys obrotow, ale na trasie powyzej 120km/h już nie tak bardzo jak by się można spodziewać po mocy - Traffic 100km którego nadal mamy wolniej ale osiaga wieksza V-max - mam nadzieje że jak auto się dotrze będzie lepiej ! Wina leży 1) duża masa, 2) duzy opur powietrza, 3) tylni napęd, 4) system common rail - bardziej łągodny...
~Mazi
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Jestem bardzo zadowolony, nie ma wielkich problemów z rozpędzeniem samochodu i jest bardzo elastyczny, przebieg 160 tys, km i nie ma znaku, jak to w nowych konstrukcjach potrafi spalić 2 litry oleju na wymiane (wg wskazań komputera co ok 45 tys. km)
~drozdzik
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Co prawda mój Crafter posiada zaledwie 136KM ale daje rade i co najważniejsze jest to sprawdzony, stary i poczciwy tdi, któremu zmienili rodzaj wtrysku na common rail i dołożyli filtr cząstek stałych - cóż, kosztowna ekologia
~domel
Kombi 2.5 TDI 88KM 65kW
Stanowczo za mało mocy do wersji furgon, 82 km w sprinterze poprzedniej generacji duzooo lepiej radzilo sobie niz 88 km w crafterze - porazka
~tojfel
brak problemow z silnikiem, oprocz faktu ze akumulator skonczyl sie po 1,5 roku
~Rafaello9900
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Silnik w porządku. Nic dodać nic ująć
~artur
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
dużo pali a g...o jedzie
Volkswagen Crafter I Kombi