Lista ocen Volkswagen EOS (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xawer197
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Jesli nie umiesz jezdzic na bocznych lusterkach to mam smutną wiadomosc... Przez tylnia szybę nie widac prawie nic, na dodatek widocznosc ograniczają zaglowki kanapo-foteli. Jesli masz problemy z parkowaniem tylem czy rownolegle tylem...to samo- kupcie inne auto, lub poszukajcie werscji z czujnikami parkowania albo jescze lepiej- kamerą cofania. U mnie brak takich luksusów i czasami mam male problemy z ocena gabarytow auta.
~Mikołaj
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Widoczność z przodu i z boków bardzo dobra, z tyłu trochę słaba widoczność - wrażenie jakby samochód był lekko podniesiony. Zalecane czujniki cofania lub kamera, to pierwsze posiadam więc nie narzekam. :)
~Bratex
Coupe Cabrio 1.4 TSI 160KM 118kW
Widoczność do tyłu trochę słaba przez szerokie słupki, małą szybe z tyłu i niedemontowane zagłówki na tylnym siedzeniu ale jak się już wyczuje, to nawet spox.
~Łukasz
Coupe Cabrio 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
No to juz zadna rewelacja duzo łączeń dachu , widocznosć , zadna rewelacja , do tego nie mam czujnikow i nie jest łątwo , ale daje rade
~Mirosław
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Bardzo dobra widoczność, okna nie mają ramy w drzwiach, dach też panoramiczny a ze złożonym dachem widoczność bez żadnych ograniczeń.
~Fabrizio Vico
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Ogólnie widoczność jest ok, przynajmniej w przód i w boki. Jednak w tył ograniczają trochę zagłówki, a szyba tylna jest nieduża.
~Ymciu
Coupe Cabrio 3.2 i 16V 260KM 191kW
Widoczność jest bardzo dobra jak dla mnie bo mam metr 1 ,90 .