Lista ocen Volkswagen Fox Hatchback 1.2 i 55KM 40kW 2004-2011 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~induktor
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Tu znowu niestety źle. Wysiadł podnośnik szyby - niestety trzeba było wymienić na nowy za 300 zł. Przy 40 tys. trzeba było zmienić przegub wewnętrzny, tuleje wahaczy, centralny przestał się otwierać z kluczyka, w klapie bagażnika wysiadł siłownik zamka (trzeba otwierać kluczykiem), radio fabryczne miewa humory - czasem nie da się go wyłączyć, a czasem przestaje reagować na ruchy pokrętłem i przyciski, wariujące elektryczne otwieranie okien, a...
~uzii3
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Z drobiazgów zepsuł się spryskiwacz tylnej szyby, miałem szukać usterki, ale sprzedałem samochód, nie wydawała się ciężka do naprawienia. Bardzo rzadko paliły się żarówki H4, w Matizie co pół roku, tu może jedna poszła w ciągu 3 lat. Świece wymieniłem po ponad 50 tysiąch i 4 latach, warto, dużo lepiej pracował silnik, chociaż spalanie nie zmniejszyło się.
~Adam
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Jak na razie ok. Pokazał dwa razy błąd czujnika wałka rozrząd. ale błąd był skasowany. i jak na razie to tyle. prawdopodobnie łańcuch jest rozciągnięty już i szykuje się wymiana :-/. Pojawił się także czujnik położenia pedału gazu, ale zgasł.
~Maciej
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
W ciągu roku nie było drobnych usterek, wymiana elementów eksploatacyjnych - klocki hamulcowe i tarcze, tłumik końcowy, żarówki, olej, filtry.
~pancernik
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Sporo drobnych usterek dlatego trzeba znaleźć mechanika który ma czas na naprawy bo czekanie w kolejce to duża strata czasu
~kwadrat88
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
spora liczba schowkow a raczej takich na butelki czy napoje.Troche maly schowek od strony pasazera,ale pomiesci sie nam wszystko ;)
~jaco
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Wydaje się solidnie zrobiony, ale już na początku nawalił zamek (pech? zły omen? reguła?)
~Roman
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Bezawaryjny, absolutnie bez awarii przez a samochód prawie 200 tys km.
~Murat
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
po poltorarocznej jezdzie nie zawiodl mnie moj Fox jeszcze ani razu
~KOJOT
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
wszystko ok tylko cyferki na liczniku czsami nie są wyświetlane w całości.
Volkswagen Fox Hatchback