Lista ocen Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mk
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Szukając nowego auta zwiedziliśmy wiele salonów i wiele samochodów od środka oglądnęliśmy. Powiem jedno - wszystkie designerskie auta z falującą linią bocznych okien może i wyglądają fajnie z zewnątrz, ale w środku panuje mroczna atmosfera niczym z horrorów Wes'a Cravena. Sportsvan natomiast swoim nieco konserwatywnym podejściem do tematu punktuje konkurentów. Widoczność dla kierowcy jaki i pasażerów z tyłu (zwłaszcza tych mniejszych)...
~Zbyszek
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak już pisałem wyżej, komfort jazdy jest duży. Wersja highline. Nic nie skrzypi, wszystko dobrze spasowane. Biksenony ładnie oświetlają drogę, światła przeciwmgielne łądnie doświetlają zakręty. Mikrofon w kierownicy i inne gadżety ułatwiają korzystanie z telefonu czy zainstalowanej w nim nawigacji.
~Jacek
Sportsvan 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Byłem kiedyś w wieży kontroli lotów. Ja wiem, że co ma wspólnego moja wycieczka z moim autem. Jedno... Widoczność w Sportsvanie jest naprawdę dobra. Siedzi się troszkę wyżej , a co za tym idzie widzi się troszkę więcej , a to troszkę to już plus 10 do bezpiecznego manewrowania.
~PiotrJazz
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Na moje 180cm wzrostu jest przyzwoicie. Do tyłu bez problemów, z przodu trochę zasłaniają słupki boczne ale nigdy nie wkurzałem się, że nie widzę i zawsze czułem się pewnie i bezpiecznie wyjeżdżając z miejsca parkingowego, czy też skręcając na skrzyżowaniach itp.
~Mariusz
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Duże szyby nie sprzyjają może ładnej sylwetce ale za to widoczność i perspektywa tego co dzieje się dookoła doskonała tym bardzie że siedzimy wyżej niż w kompakcie. Może trochę za małe lusterka wsteczne ale może to przyzwyczajenie. W moich poprzednich autach były większe.
~Hakibox
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Słupki A ciut za szerokie lub zbyt pochylone. Niby są boczne małe okienka, ale praktycznie nic nie dają. Boki i tył bez problemu. Lusterka przez swój kształt czasem niewystarczające, ale jest opcja czujnika martwego pola - naprawdę działa i się przydaje.
~Radko
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Doskonała widoczność we wszystkie strony, wysokie szyby robią robotę, plus doskonałą regulacja fotela na wysokość. Można usiąść jak w furmance jak chce się parkować na zderzak w mieście.
~Kuba
Sportsvan 1.6 TDI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Właściwie nie ma się co do czego przyczepić. Małżonka chciała kamery cofania (była w poprzednim aucie), ale okazuje się, że tu nie jest konieczna.
~KL
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Przed zakupem odwiedziłem wiele różnych salonów, tak że mam dobre porównanie. Widoczność w Sportvanie jest na 5. Na drugim biegunie znajduje się nowy Volkswagen T-roc. Tam czułem się jak w trumnie.

Volkswagen Golf Sportsvan – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kris
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Siedzenia z przodu mogły by trzymać trochę lepiej,natomiast z tyłu to bajka, mnóstwo miejsca długie siedzenia. Siedzi się bardzo komfortowo jak na samochód kompakt.
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan