Lista ocen Volkswagen Golf I Hatchback (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafwoj rw.poczta@interia.pl
Hatchback 1.5 70KM 51kW
jakość jest świetna, zaś cena za tak stary samochód nie może być za wysoka, więc nie można narzekać; za pieniądze, które mógłbym otrzymać ze sprzedaży TEGO auta nie pozwoliłyby mi na zakup innego, nowszego o zbliżonych NAWET osiągach (a to jest jednak dla bezpieczeństwa nie bez znaczenia)
~goblin
Hatchback 1.5 70KM 51kW
Za przyzwoity egzemplarz (odremontowany) trzeba zaplacic pare tys zlotych jednak jakosc takiego remontu nie zawsze bywa dobra, natomiast dobrze zachowany fabryczny egzemplarz jest ciezko znajdowalnym rarytasem i za takie auto trzeba zaplacic nieraz ponad 10tys zl.
~Mariusz
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Za swojego dałem 1500pln,czyli tanio,poprzednio jeżdził nim inwalida wiec samochód był z pewnych rąk,jestem więcej niż zadowolony,oczywiście poprawki lakiernicze są na pożądku dziennym,ale czegóż wymagać od 26 letniego samochodu
~koneser
Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW
koszty utrzymania auta sa znikome czesci tanie czesto spotykane a paliwa to on pali tyle co nic a jezdzi na wszystkim oleju napedowym do ogrzewania w piecach rzepakowym no i biodieslu oczywiscie
~JOJT
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
dobrze zadbane oryginalne GTi jest praktycznie nie osiagalne niestety co drugi dobrze zachowany okaz to german czyli nisko i szeroko coraz bardziej brakuje oryginałów
~pepito
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Można kupić za grosze i cieszyć się z jego użytkowania. Nie ma równych w tej klasie cenowej. Dla nieco zamożniejszych polecam Golfa II z tym samym silnikiem.
~Irek
Hatchback 1.5 70KM 51kW
ja swojego kupiłem kilka lat temu za 100euro niebył taki tani jak ford czy opel mogłem kupić sierre za 50 w dieslu ale nie żałuje polecam wszystkim
~Daniel P. Olsztyn
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
to jest idealny samochod dla swieżo upieczornego kierowcy... stosunkowo szybki, tani w utrzymaniu, latwy w naprawie
~Rufin z Gorzowa
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Za 500zł,które zapłaciłem i ok.400zł jakie wydałem na naprawy to jest poprostu REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Wojtkiewicz
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
dobra alternatywa,zamiast kupować malucha,lepiej jest kupić golfa,eksplotacja samochodu jest bardzo tania!
Volkswagen Golf I Hatchback