Lista ocen Volkswagen Golf I Hatchback (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goblin
Hatchback 1.5 70KM 51kW
Trzybiegowy wentylator ze sporym nadmiarem wydajnosci do tego szybkie nagrzewanie sprawia ze w tym aucie skrobanie szyb w zimie to zadkosc, parowania szyb tez mozna sie bardzo latwo pozbyc. Generalnie ogrzewanie tak wydaje ze nawet przy ujemnych temperaturach na zewnatrz mozna jechac w krotkim rekawku otwartej szybie i szyberdachu:)
~lukasz21krak@o2.pl
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Ogrzewanie w moim Golfie pracuje prawidlowo . Co prawda mam luzny bezpiecznik od nawiewu,bo po kazdym zgaszeniu silnika dmuchawa nie pracuje-trzeba dotknac polki z bezpiecznikami-ale szybko i dostatecznie usuwa pare z szyb.
~Irek
Hatchback 1.5 70KM 51kW
nieh ktoś zaprzeczy grzeje asz miło a że nie hłodzi bo klimy niema mam tesz szyber przewietrza się w mgnieniu oka zero zaparowanyh szyb
~koneser
Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW
to raczej jeden z najslabszych punktow tego auta lecz w zieme ciepla kurta a w lato wszystkie okna otworzyc i da sie jezdzic
~Golfiarz
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Ogrzewanie działa bez zarzutu. Nagrzewa się bardzo szybko i naprawdę w porównaniu z wieloma innymi autami wypada świetnie.
~Tomtom
Hatchback 1.5 70KM 51kW
Bardzo dobre ogrzewanie, a i wentylacja przyzwoita od kiedy wypadłam część podłogi pod fotelem
~Flyberry.pl
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Tak jakby niebyło. W lecie ciepło w zimie zimno:)Zanim szyba odparuje...szybciej pieszo zajde:)
~Daniel P. Olsztyn
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
nie dziala mi ogrzewanie... jak ktos moze w jais sposob powiedziec co zrobic aby dizalalo to prosze napisac..
~rafwoj rw.poczta@interia.pl
Hatchback 1.5 70KM 51kW
wszystko OK, tzn. to, co ma działać - działa, ale to na odpowiednią wentylację - ZA MAŁO :-(
~JOJT
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
bardzo fajnie i szybko grzeje troszkę gorzej z chłodzeniem w upalne dni
Volkswagen Golf I Hatchback