Ocena kierowcy - Volkswagen Golf II

Irekireque, 21 lat temu
Silnik 1.6 TD 60KM 44kW
Rok produkcji 1991
Volkswagen Golf II 1.6 TD 60KM 44kW 1989-1991 - Oceń swoje auto
ogolnie jestem bardzo zadowolony z samochodu. jezeli sie odpowiednio dba o niego, chodzi bez problemow. odpalil mi za drugim razem przy -24.5 C. tani w eksploatacji. wiadomo od czasu do czasu trzeba cos wymienic, naprawic, ale w jakim samochdzie tego sie nie robi :) latwo sie prowadzi, duzo pomiesci, duzo pomiesci
chodzi bez nakrecania, chociaz przy na 5 biegu mogloby byc lepiej
dobrze trzyma sie drogi. czuc wyboje ale to pewnie wina tego, ze musze wymienic amortyzatory
czesto miejsce ktore chcialbym widziec, jest zasloniete
mozna sie bylo bardziej postarac
dmucha dobrze, tylko topornie rozwiazane sterowanie. te ciegna mnie dobijaja. musze je chyba naoliwic!?
dosc duzo miejsca, ale czasami...
no coz... cicho jest tylko jak nie jade i mam wylaczony silnik, ale od czego jest radio :) eee... zapominalem o nawiewie to tez strasznie halasuje
pali srednio 6/100, w zimie 0,5 litra wiecej. czesci zamiennych duzo, no a robocizna to zalezy od warsztatu. niestety naprawianie samemu nie wchodzi juz tak w rachube, jak przy maluchu :)
jakosc bez skazy. niestety firma VW to sknery. robia dobrze, ale za kazdy dodatek kaza sobie slono placic. wersje podstawowe to naprawde minimum potrzeb
bardzo rzadko cos sie psuje
odpukac, ale rzadne staszne rzeczy sie nie dzieja. chociaz... swiece zarowe wysiadly. prosta rzecz. niestety wymiana we wlasnym zakresie to duzo roboty. dlatego proste usterki robia sie powazne. ale jak na razie to cala reszta gra bez zarzutu
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf II 1.6 TD 60KM 44kW
Volkswagen Golf II