Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 55KM 40kW 1991-1997 (23) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nataliano
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Jedyny minus tego samochodu - nie wspominając o dynamice, ale czego tu wymagać od 1.4... - uważam, że jak na taką jednostkę napędową pali sporo. Średnio 7 litrów. Na trasie spali powyżej 6 przy jeździe oszczędnej - 90 km/h. Spalanie podaję naprawdę BARDZO ORIENTACYJNIE ze względu braku lampki rezerwy - porażka, nawet maluch ja miał. Jeśli chodzi o części naprawy śmiesznie tanie, ze względu dużej ilości tego pojazdu na szrotach :P Części nowe...
~gklinek
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Całość przeciętnie. Zużycie nawet przy instalacji LPG nie jest zbytnio zadowalające. Trasa kalkuje się jeszcze w przystępnych cenach, jednak miasto potrafi ogołocić młodociane portfele. Zużycie jednak rekompensują koszty napraw. Mimo tego, że jest to dość wadliwy samochód zamienniki i sama robocizna należy chyba do grupy dość tanich.
~slaweks5
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Jak na takie auto to jestem zawiedziony! Nie wiem czy z moim modelem jest coś nie tak ale spalanie na poziomie 8 litrów to niedopowiedzenie... Aby jeździło się przyjemnie no mniej nie spali tylko może więcej...
~grzesiu8@gazeta.pl
Hatchback 1.4 55KM 40kW
tu kolejne zaskoczenie. spalanie jest male ok 6 litrow miasto ok 7,5 trasa 5,0. ceny czesci nie zrujnuja kieszeni a duzo jest zamiennikow i na zlomach. golf 3 nie sprawia wiele problemow najczesciej hamulce i pompa do wody.
~Rysiek z Krakowa
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Spalanie zaledwie 7-8 litrów po mieśie to niewiarygodne przy poruszaniu się po Krakowie - co chwile światła i notoryczne korki. Trasa ok 5-6 litrów
~rafalzieba@gmail.com
Hatchback 1.4 55KM 40kW
zawsze mogloby byc lepiej jezeli przy tak malym silniku i tak nie jest zle przy normalnej jezdzie ok 10l gaz /100 jest ok ale i potrafi zjesc ok 14 l gaz /100
~marek.zmija@gmail.com
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Właśnie dlatego kupiłem auto z silnikiem 1.4 i do tego założyłem LPG!!! Rewelacja 6-7 litrów gazu na 100km. Na rowerze się nie opłaca jeździć :P
~Młody
Hatchback 1.4 55KM 40kW
REWELACJA! Mały silnik, szybka skrzynia, naprawde efekty lepsze niż w wcześniejszym 1.9gtd. A to ciągle jest benzyna!
~Andreas
Hatchback 1.4 55KM 40kW
mniejsze niż podają w instrukcji (od 5-7 l), trochę gorzej z cenami części, ale nie musiałem jeszcze w niego dużo inwestować
~Esteves
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Na trasie średnia 5,5 litra na 100 km pod warunkiem, że silnik ma dobrą kompresję. Miasto ok. 6,2- 6,7 litra na 100 km.
Volkswagen Golf III Hatchback