Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 55KM 40kW 1991-1997 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gklinek
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Samochód nazywany przez młodszych znajomych czołgiem. Zaraz po zakupie wymieniłem przednie amortyzatory i nic nie wskazuje, żeby przez najbliższe tysiące kilometrów tras nawet po naszych, polskich drogach coś się z nimi działo. Niestety posiadam wersję bez wspomagania, więc na ten temat mam mniej informacji.
~Młody
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Układ jezdny w golfie zna chyba każdy... Łatwo poznać stan amortyzatorów auta nawet z zewnątrz (dobre amortyzatory trzymają auto naprawde baaaardzo wysoko, nie da sie nie zauważyć) Do normalnej jazdy wystarcza, ceny napraw nie szokują i zawieszenie jest poprostu bardzo proste.
~Esteves
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Na trasie idzie jak po sznurku, wchodząc w zakręt nie boję się, że wyjadę innym torem, niż wjechałem. Na miasto niestety zbyt sztywne zawieszenie, każda nawet najmniejsza dziura jest odczuwalna.
~Nataliano
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Bez szału. Po mieście wystarczające, a jeśli ktoś jest wymagający, niech lepiej nie wybiera się w dłuższe trasy, co mi osobiście nie przeszkadzało.
~grzesiu8@gazeta.pl
Hatchback 1.4 55KM 40kW
przy standardowych oponkach czternastkacho bez wspomagania dziala bardzo dobrze! no jednak troszke brakuje tego wspomagania no ale coz... taka wersja...
~slaweks5
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Jazda po zakrętach sprawia dużo frajdy. Auto wyśmienicie trzyma się drogi choć daje o sobie znać leciutki silniczek...
~cezary
Hatchback 1.4 55KM 40kW
juz sie przyzwyczailem ale jak jade czyms innym to mam wrazenie ze zaraz cos odpadnie
~realia
Hatchback 1.4 55KM 40kW
mam sportowe zawieszenie wiec wiadomo,ze "ciut twardziej",ale cos za cos:) auto zyskalo na stabilnosci
~grzesan@wp.pl
Hatchback 1.4 55KM 40kW
wymiana kompletnego zawieszenia po 100.000 i chodzi jak nowy, dobry układ kierowniczy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 55KM 40kW
~UzytkownikTegoGowna
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Na dołkach twardy jak cholera, na zakrętach wyrzuca. Porażka.
Volkswagen Golf III Hatchback