Oceny Volkswagen Golf III Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW 1992-1997

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW 1992-1997

~ZPT_VR6_R
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
Auto mam juz 7 lat i nie potrafie go sprzedac:) Kiedy benzyna byla tansza bylo to jedyne moje auto, teraz jest drugim w rodzinie-ustapilo pierwszego miejsca dieslowi:) Poznac go mozna po dzwieku silnika lub szczegolach, ktore znaja znawcy-ogolnie to taki wilk w owczej skorze. Dbam o niego i odwdziecza mi sie bardzo fajnymi wrazeniami z jazdy. Krotko mowiac to taka zabawka dla ojcow i mezow. Mozesz jechac spokojnie z rodzina do babci na obiad,...
3,7
~fotoactive@op.pl
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
Jestem wlascicielem od niedawna.Porownuje do poprzedniego mojego auta,ford scorpio-wieloryb.Zdaje sobie sprawe,ze to rozne swiaty,ale;komfort.ekonomia,przeatrzen-duzy plus dla Forda.W pozostalych dzialach Golf wypada o niebo lepiej.Czesci okolo 3razy tansze do vw.
3,6
~PIOTRGABRYS@POCZTA.ONET.PL
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
IDEALNE AUTO DLA WARIATA DROGOWEGO. GORZEJ JEŚLI JEŹDZI EMERTY --WTEDY ZAGŁADA LEPIEJ MANUAL NIŻ AUTOMAT. RAZ MIAŁEM OKAZJE PORÓWNAĆ Z INNYM VR6 (MÓJ BYŁ JESZCZE PRZED REMONTEM I POPRAWKAMI) I WYPADŁEM KIEPSKO. TERAZ JEST O WIELE LEPIEJ.GAZ BRC DOBRA RZECZKOSZT CZĘŚCI 4250 ZŁ
4,1
~Tommy
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
Auto rodzinne a iscie sportowe. Przyspieszenie ok , zuzycie paliwa troszke gorzej ale w koncu to 2.8l ,osiagniecie 220km/h niestenowi zadnego problemu. Zawieszenie jak na polskie DZIURAWE drogi jest na dluzsza jazde po miescie troche za twarde, ale za to auto trzyma sie idealnie drogi.
~Pawelo
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
Wygodny, pojemny, przytulny, nadaje się i na jazdę we dwoje i w pięcioro.Bagażnik dość spory, elektryczne otwieranie szyb, szyberdachu, ABS, zapalniczka samochodowa, duże podszybie, pojemne schowki. Na co tu narzekać. No może tylko na zbyt niskie dochody i zbyt wysokie ceny paliw.
1,8
~ghy
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
najgorszy złom jaki miałem , pali jak smok a osiągi polonez ma lepsze.
3,7
~KUBA
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
za takie pieniądze.... może być...dobre dla kogos kto ma troszke doświoadczenia.. chce szybkie auto ale tanie ...takie go którego nie bedzie szkoda...
~adaek warszawa
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
idealne auto dla tych, ktorzy lubia niepozorne autko, ktore potrafi dokopac wielu nowszym autom
~CHOCHOŁ
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
warte swojej ceny i o ile mało sie jeżdzi to nieopłacalna jest instalacja LPG
4,1
~Rob
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
Jesli trafimy na zadbany egzeplarz a szukamy sportowego auta za rozsadna cene,naprawde polecam.Jezdze na razie ok 6 miesiecy i w zaden sposob nie moge nazekac. VR daje duuuzo frajdy.Pozdrawiam.
Volkswagen Golf III Hatchback