Jestem z mojego VR6 bardzo zadowolony,przed kupnem wiedzialem ile pali i znalem ceny czesci,wiec mnie to nie dziwi.Jak kogos stac na paliwo,pelne ubezpieczenie i naprawy to czemu nie.
Wrażenia
5,0
Silnik
174 KM daje radosc z jazdy,a szesc cylinrow cichutko mroczy.
3,0
Skrzynia biegów
Biegi 1-4 czasami nie chca wchodzic za pierwszym razem,szczegolnie jedynka.
5,0
Układ jezdny
Doskonale trzyma sie drogi ale nie na polskie dziury.
Komfort
4,0
Widoczność
Do tylu moglo by byc lepiej.
4,0
Ergonomia
Jest wystarczajaca.
5,0
Wentylacja i ogrzewanie
Z automatyczna klima jest idealnie.
4,0
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów
Przod zapewnia wystarczajaca ilosc miejsca ale z tylu moze byc ciasno-szczegolnie w piatke.
4,0
Wyciszenie
W srodku jest naprawde cicho.
Ekonomiczność
1,0
Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)
Wir w baku jest caly czas.W miescie w korkach pali z klima nawet 17l,na trasie przy spokojnej jezdzie 9.Ceny przegladow w ASO tak jak inne modele ale nowe czesci kosztuja slono.
5,0
Stosunek jakość/cena
Pierwszorzedna niemiecka jakosc.
Niezawodność
3,0
Bezawaryjność (drobiazgi)
Jak sie cos naprawi to za jakis czas cos innego sie popsuje.
2,0
Bezawaryjność (poważne usterki)
W zeszlym roku przekladnia kierownicza-prawie 6tys.zl.w ASO,usterki zawieszenia.