Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1997 (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik25
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
normalnie. na początku ciężko się połapać w sterowaniu wycieraczkami. w skrajnej pozyczji dzwigni tychże NIE są wyłączone. trzeba ustawic dźwignię w pozycji środkowej 9 jednej ze środkowych), żeby je wyłączyć. Sterowania tylną wycieraczką chyba wciąż do końca nei rozgryzłem. nawiew okej, ale lubi się zepsuć włącznik dmuchawy. trzeba rozebrac i dogiąć blaszkę, ewentualnie sprytnie naprawić rezystor przy silniku dmuchawy
~tengu1979
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Nie dość że wszystko jest tam gdzie powinno i obsługuje się bez studiowania przepastnej instrukcji to jeszcze moja wersja GTD posiada el. szyby, szyberdach i serwo. Mam wersję 3d więc wsiadanie do tyłu trochę utrudnione, no i tylna kanapa składana tylko w całości i podłoga po złożeniu z garbem pośrodku.
~David Mike
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Autko z dziecinną łatwościa da się wyczuć, a nad pracą silnika w pełni zapanować. Wszystko jest pod ręką, pełna kontrola. Jazda pozwala się zrelaksować i wypocząć. Minusem jest na pewno awaryjność regulacji siedzenia. Oraz nagłówek fotela, który jest niewygodny.
~Witek
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Typowo niemiecka zero bajerów niby wszystko na miejscu ale przelączniki od nawiewu napewno nie ta epoka, fotele kubelkowe troche męczące przy dzwignia zmiany biegów zachodzi prawie na wysunieta popielniczkę, moze dlatego ze jak jedziesz to niepalisz:) dotyczy też pasażera!
~jhosef
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Jak to vw, wszystko na miejscu, nie trzeba szukać i tłumaczyć, wsiadasz i wiesz gdzie jesteś. Nie ma problemu z odszukaniem przełączników, do tego ich trwałość jest wysoka.
~jarekm
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Dałem pięć, ale jest to mój trzeci VW KM3, więc ocena może być troszkę tendencyjna. Dla mnie jest wszystkie przełączniki i pozostałe elementy wyposażenia są na swoim miejscu.
~Michał
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Wszystko jest tam gdzie być powinno. Fotele w mojej wersji PINK FLOYD wcale nie trzymają na boki w innych wersjach były już pół kubełki.
~Romek
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
trochę przeszkadzało mi że nie ma regulacji kierownicy w górę i dół oraz przód tył - ale jak na tamte lata to i tak super zaplrojektowane wnętrze
~bakarito@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
normalnie. fajny shcowek na kasety i na szczescie mozna sobie w jego miejsce zamontowac schowek na plyty ( szufladki)
~piosz7
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Wszystko jest na swoim miejscu, bardzo dobre siedzenia ( mam wersje GTD ), tylko jak dla mnie pedały magły być troche głębiej.
Volkswagen Golf III Hatchback