Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

szmar@poczta.fm, 19 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Mysle, ze napisalem juz dosyc powyzej. Generalnie polecam :) Wczesniej szukalem z cierplowiscia maniaka Hondy Civic Coupe, niestety wszystkie ktore ogladalem byly po solidnych dzwonach. Dalem sobie spokoj, a przy okazji znalazl sie golf w super stanie. Bylem do niego nastawiony dosc sceptycznie, ale z kazdym dniem podobal mi sie coraz bardziej :D
2000 obr/min i ciaaaaagnie do przodu, jak na 90KM elastycznosc super. Chip i 120KM wtedy sie bedzie dzialo :)
czasami zgrzytnie, szczegolnie wsteczny, ale i 1 sie zdarzy...
hmmm moze jest to kwestia zuzytych sprezyn, wymienilem amortyzatory, a dalej na zakretach rewelacja to to nie jest... w porownianiu z fabia kiepsko
Bardzo dobra
Wszystko na swoim miejscu
Bardzo szybciutko sie nagrzewa 5 min i w srodku mamy cieplutko
Fotel kierowcy z regulacja wysokosci, mozna spokojnie przyjac optymalna pozycje. Kubelki trzymaja, generalnie jest dobrze, sporo miejsca z tylu za sprawa glebokiej kanapy
Do 120km/h super , powyzej tragedia :) mi taka predkosc podrozowania wystarcza takze nie narzekam
6,5l ale przy tej dynamice super :)
po tym jak nasprowadzali tego w 3 d... i co drugi samochod to golf ceny spadly. Takze nie jest zle
Niestety u mnie pierdolki lubia sie psuc, caly czas cos wyskakuje. Jezeli masz szyberdach to licz sie z tym ze na 90% wkoncu padnie, moze byc to elektryka, ale zazwyczaj sa to prowadnice ( ok 400-600zl) :/ , swiatla wstecznego , i inne pierdolki
Z tym juz o wiele lepiej, jak narazie odpukac nic sie nie dzieje. Wkoncu to 1Z, a w nim podobno nawet turbosprezarka jest nie do zajechania :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Volkswagen Golf III Hatchback