Oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.8 90KM 66kW 1993-1999

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.8 90KM 66kW 1993-1999

2,5
~karol.ad1@op.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Gdzie ludzie z Vw mieli oczy wypuszczając taki samochód. sprzedając swojego golfa miałem łzy w oczach ale nie ze smutku tylko ze szczescie że znalazłem amatora na tak zryty samochód. Sprzedałem go za ok. 3 tys. zł dołożyłem i kupiłem POLONEZA i teraz nie żałuje przejechałem już nim 50.000 oprucz oleju i filtru nic nie wymieniałem i nie musze się bać o to że wentylator który żęźi moZe udeżyć mnie w głowe nie słysze już pękających plastików...
~KACPERBA1900
Kombi 1.8 90KM 66kW
Samochód naprawde godny polecenia. Od kupna do dziś zrobiłem nim ponad 50tys km i oprócz pasków i oleju to nic w nim nie wymieniałem. Niskie spalanie a na trasie to jest duże zaskoczenie jak na silnik 1.8 GT. NAPRAWDE POLECAM!!
~GBK [katowiczanin@tlen.pl]
Kombi 1.8 90KM 66kW
Potrafi w niektorych kwestiach wprowadzic w kompleksy nowsze modele konkurencji. Przemyslany, ponadczasowy stylistycznie model. Warto odmlodzic go zakladajac lampy Hella a´la Golf IV z zarowkami H7 - poprawiaja drastycznie widocznosc w nocy, uatrakcyjniaja wyglad samochodu. Wiele drobiazgow swiadczy o dbalosci niemieckich inzynierow o szczegoly. Dobry towarzysz podrozy.
~proopi74@yahoo.co.uk
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jako fan tej marki z polecam GOLF III .ten samochód dla osób którzy nie dysponuja grubym portfelem a zależało by im na niezawodności dla oszczednych polecam TDI 1.9. Pozdrawiam wszystkich Posiadaczy tej MARKI
2,4
~nigdywiecej
Kombi 1.8 90KM 66kW
mimo wszystko fajnie się nim jeździ - w momencie gdy nic się nie psuje...
3,2
~kaka
Kombi 1.8 90KM 66kW
ten egzemplaz czesto się psuje i rdzewieje, niemam go jako pierwszy właściciel wiec moze dlatego.
~bon jovi
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jezdziłem różnymi autami m.inn bmw7 mercedes 124 ale nigdzie nie czułem się tak dobrze jak w golfie.
3,2
~Delfin
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardzo praktyczne kombi , troche twarde zawiesznie , malo miejsca z tylu , najlepiej w dieslu bo 1.8 pije jak smok
~madmax
Kombi 1.8 90KM 66kW
jeśli nie był 200 razy bity podłoge ma zdrową nie jest kręcony .polecam.przy kupnie polecam zachować zimną krew i zabrać kogoś kto sie zna lub miał /ma golfa.
~przem.stepien@gmail.com
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto kompaktowe z możliwościami przewozowymi samochodu dużo większego. Do tego duża popularność powoduje dostępność części. A, że jest to kombi - nie jest tak chodliwy u panów pewnych profesji ;-)
Volkswagen Golf III Kombi