Oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1993-1999

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1993-1999

2,2
~sbk
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
tragedia nigdy więcej, samochód skarbonka każdy mechanik ci mówi ze jak wymienisz to i to to już będzie ok a za tydzień samochód znów odwiedza warsztat, nawet gdyby był inny silnik to za blacharkę i elektrykę należy sie pala,samochod zdecydowanie przereklamowanych pod wzgledem niezawodnosci, wyglad po 10 latach niestety kojarzy się z samochodem sprowadzanym przez polaków już parę lat temu,więć mocno przetsarzałyale nic dziwnego samoch ez zmian...
~Poznaniak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Osobiście jestem zadowolony z mojego egzemplarza. Nie sprawia żadnych problemów, choć można trafić na samochody mocno zużyte i psujące się. Auto jest bardzo funkcjonalne (Kombi) i ekonomiczne. Jeśli komuś nie przeszkadza nadmierny hałas i twarde zwieszenie to polecam. Niestety nadal cieszy się popularnością wśród złodziei.
~Mulder /mulder19@o2.pl/
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Idealne autko dla rodziny... pakowne, możesz przewieźć prawie wszystko lodówka weszła bezproblemowo.. wykończenie na wysokim poziomie VW, wygodne fotele... auto dobrze wyposażenie, choć mam standardową wersje CL to mam 2 poduszki, ABS, el. szyberdach, wspomaganie, CZ, el. szyby przód tył, lusterka podgrzewane, ale nie elektryczne...
~kaliimea@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Variant (combi). Rok produkcji 1994, rok modelowy - 1995. Sprowadzony z Niemiec (3 właścicieli) - kupiony w Polsce w październiku (jestem 1 właścicielem). . Przejechałem dopiero 600 km. Mogę być nieobiektywny. Piszę co jest dotąd. Z biegeim czasu mam nadzieję, że będę mógł pozmieniać swoje oceny w górę.
3,6
~Właściciel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Zrobione ponad 30 tyś po całej Polsce w ciągu roku, ciągle jeździ.
3,1
~Hans Kloss
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Całokształt przeciecietny marka VW przereklamowana,nie chodzi o wydatki ale o komfort jazdy typowy KUBELWAGEN dla ludu.
3,5
~Piotr Nowak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Ogólnie jak na auto 16 letnie z tym przebiegiem to OK.Troszkę toporne ale to kwestia przyzwyczajenia.
2,5
~aki77
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Dobry dla 4 osobowej rodziny jako drugi samochód do wyjazdów do lasu,nad jezioro itp.dalsze wyjazdy są męczące polecam inną markę i inną klasę pojazdu
~creazydevilcrew
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
jade na wakacje nad morze nim i dlatego ciesze sie ze to kombi!
~misiek
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
super konstrukcja mój egzemplarz ma oryginalny przebieg potwierdzony wpisami do ksiazki zakupiony był z firmy polisingowej
Volkswagen Golf III Kombi