Oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-1999

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-1999

3,7
~Lukasy
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Moim zdaniem jest to niskobudżetowe auto dla ludzi z niezbyt zasobnym portfelem. Części tanie, łatwo dostępne, wiele rzeczy można w miarę prosto zrobić samemu, ewentualnie u wujka Miecia w stodole. Niestety jak się w porę nie zadba o blachę (lub kupi się coś ładnie zrobionego) to rdza go wściekle atakuje. Wiadomo też, że coś, co ma -naście lat, czasem wymaga większych napraw. Nie jest to też auto, na którym można bezgranicznie polegać -...
2,7
~saabaru@poczta.neostrada.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Negatywy: Nijakie, pozbawione charakteru auto. Plastiki choć nie trzeszczą wydają się tanie. Idealne auto służbowe. Nie zapada w pamięć. Niewygodna tylna kanapa. Przednie fotele także do najwygodniejszych nie należą. Pozytywy (takie są także ;) ): Duży bagażnik (Variant). Mieszczą się do niego wózek dziecięcy (główny powód zmiany auta) i zakupy. Potencjał dla audiofila. W tylnych drzwiach mieści się 2-drożny, odseparowany zestaw...
~golfista
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo fajne auto. To już mój 2 golf III kombi, pierwszym 1,8 benzyna zrobiłem 65 tys km bez większych przygód,teraz TDI, na razie jestem zadowolony, prosty, funkcjonalny, niezły silnik z dobrym kopem, niskie spalanie, polecam dobre auto za niskie pieniądze, ważna sprawa żeby mieć do niego dobrego mechanika
~szakus
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
autko naprwde solidne i za dobre pieniadze jesli zaden ala mechanik w oborze nie naprawail. sam jestem mechanikiem i widzialem rozne cuda. jesli robi sie wszystko na bierzonco i nie jezdzi sie na orenzadzie tzn czerwonej i ba sie o turbine auto przejedzie nawet 600 tys km
3,2
~tdi86
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Golf 3 po włąsnych doświadczeniach bez wachania stwierdzam, że nie jest niezawodny. Multum drobrych usterek i od czasu do czasu cos poważniejszego. Przynajmniej tak jest z silnikiem 1.9 TDI. Ubezpiecznenie stosunkowo drogie. Owszem auto ekonomiczne oraz całkiem żwawe. Wiele dostępnych części. Bardzo złe spasowanie plastików które trzeszczą. W mk3 spotkać mozna całkiem dobre wyposażenia. Kupując mk3 spodziewałem się czegoś więcej.
~misiek73@aol.com
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
auto bardzo niezawodne, bardzo wysoki moment obrotowy przy bardzo niskich obrotach, niskie zuzycie paliwa, duza przestrzen bagazowa (variant),troche za glosno na autostradzie, wolno nagrzewajacy sie silnik,bardzo dobre prowadzenie az do maksymalnej predkosci(190 km/h wg licznika), po 100 tys km w niemczech wcale nie wybity
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
5,7
3,5
~maycin
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobre ekonomiczne auto. Małymni minusami są wyciszenie i korozja ale auto nie jest nowe. Jak na ten przebieg sprawuje sie idealnie. Jestem z niego bardzo zadowolony
4,1
~xxmariusz77@wp.pl
DLA NIEZBYT WYMAGAJĄCYCH MANIAKÓW MOTORYZACJI WYSTARCZAJĄCY
~sonar
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Solidne jeździdło. Wersja kombi bardzo funkcjonalna . Duży ustawny bagażnik.Ceny części w rozsądnych cenach
3,1
~Grzegorz Zet
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
całkiem dobre , niezawodne auto , dobre do roboty , taka typowa volkswagenowska siekiera .
Volkswagen Golf III Kombi