Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback (398) - Widoczność

Na liście zabraknie 739 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ricardo
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Tu nie ma problemu z małą tylną szybą jak w niektórych najnowszych modelach aut, chociaż ja przy cofaniu korzystam prawie wyłącznie z lusterek bocznych.
~RobSonek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Żadnego problemu. Jedynie to można sie przyczepić do mniejszego prawego lusterka i szerokich tylnych słupków. Ale to jest tylko mały MINUSIK :)
~Jarod
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
wkurza mnie przedni lewy słupek oraz górna krawędź dachy (przy 183cm trzeba obniżyć siedzenie na maxa żeby dobrze/wygodnie widzieć sygnalizację
~Asior-Szef
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Widocznosc do przodu bardzo dobra, gorzej z tylem....wiadomo...szeroki slupek....normalne w golfach....To chyba juz pozostanie tradycja :)
~Karol
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Nie miałem problemów. Jedynie gdy szyba zaparkuje jest slaba widoczność. Ale sprawna klimatyzacja bardzo szybko pomaga.
~Niki
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Widoczność bardzo dobra.Mam wersję trzydrzwiową,więc nawet słupek nie przeszkadza mimo iż daleko siedzę od kierownicy.
~Łukasz
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Super wszystko widać. Do tyłu duża szyba. Słupki nie za grube nie ograniczają widoku. Lusterko pasażera za małe. To taka mała wada.
~oen
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Dość szeroki stabilny no i masa porównaniu z pierwszym moim autem tez wpływa na stabilniejsze zachowanie na drodze
~Konrad
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Widoczność do przodu jest dobra ale do tyłu niezbyt dobrze gdyż przeszkadzają szerokie słupki C (mam auto w 3-drzwiowej wersji).
~Golf 1999 1.6 SR
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Widoczność dobra poza długimi słupkami C. Ale to cecha charakterystyczna wszystkich golfów. Autem łatwo się manewruje.
Volkswagen Golf IV Hatchback