Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback (398) - Widoczność

Na liście zabraknie 739 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba, Osieczna
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Dobrze, chociaż widoczność do tyłu lekko ograniczają boczne słupki, ale bez nich te auto by tak nie wygladało ;)
~Krzycho78
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jak dla mnie to przedne slupki za grube ale to teraz norma, widocznosc do tylu kiespka, widocznosc w lusterkasz pocznych swietna.
~jedrzej15@vp.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jest bardzo dobrze, tylny słupek - jak w golfie - właśnie w tym jego uroda, jeżeli dla kogoś zbyt szeroki, niech nie kupuje golfa.
~talen@tick.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Naprawdę wszystko widać. I podczas jazdy i podczas parkowania (czasem parkuję naprawdę blisko). Nie mam negatywnych uwag.
~RosenG
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Naprawde widze dużo i z kazdej strony, jezdzilem leonem gdzie jest porazka a tutaj poprostu wszystko pred oczami
~Jarek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
hmmm.....moglo byc lepiej.ale z drugiej strony to musza byc te szerokie slupki z tylu i tak strzeliste z przodu....nie jest najgorzej
~solak
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
To nie jest samochód do nauki jazdy, z powodu szerokiego tylnego słupka, jednak widozcznośc jak dla mnie jest zadowalająca.
~Mirosław
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Widoczność w obydwie strony jest dobra , nie mam nic do zarzucenia , jednak prawe lusterko to nieporozumienie .
~Max
Hatchback 3.2 i VR6 24V RSI 240KM 177kW
Widoczność jest idealna. Samochód nie jest za duży, wiec kierowca ma możliwość obserwacji wszystkiego co wokół sie dzieje
~mczlodz@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja osobiście nie mam zastrzeżeń, jak na obecne trendy stylistyczne do widoczności w Golfie nie ma się co czepiać.
Volkswagen Golf IV Hatchback