Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

brzosto, 19 lat temu
Silnik 1.4 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2000
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
wyglad tylnych swiatel jest tragiczny!!!!kto to projektowal!!??!!!??!mam nadzieje ze zostal zwolniony!!te zolte kierunki...bleeeee!!!!tylko to mi sie nie podoba w tym samochodzie dlatego wymienilem na "biale"swiatala ala lexus!!!reszta jest dla mnie IDEALEM:-)Kocham ten samochod...szkoda tylko ze nie TDI:-)
troche za wolny!ale i tak myslalem ze bedzie gorzej!do maista w sam raz!
mowia ze sa z nia problemy...niezauwazylem!moze to nie skrzynia Passata ktora byla perefekcyjna no ale tu tez jest bardzo dobrze
nie ma jak VW
wg.mnie wszystko gra
dla mnie w srodku nie ma lepszego samochodu kompaktowego z takimi materialami wykonczeniowymi!
jest calkiem dobrze...choc mogloby byc troche lepiej
z przodu doskonale....z tylu pewnie sami wiecie...bieda jak nic!samochod raczej dla 2 osob + 2-3 malych dzieci!
tu jest bardzo dobrze
mysallem ze miescie bedzie palil mniej!zaluje ze nie kupilem 1.9Tdi!za czeste przeglady jak to w VW
warto wydac te kilka zlotych wiecej niz na konkurencje:-)focus dla mnie taki sobie...NIE TYLKO WYGLAD SIE LICZY:-)liczy sie wnetrze(jak u kobiety:P) a tu golf bije jakoscia wszytskich na glowe:)astra jest ok ale to nie golf:-)audi a3 za drogie...
zarowki tylne sie wkurzajaco czesto przepalaja!
poza drobiazgami nic sie nie dzieje!kupilem go niecaly rok temu jak mial 65tys teraz ma 88tys...poprostu NIC ale NIC sie nie dzieje!oby tak dalej!!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V 75KM 55kW [l/100km]

8,7