Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
No tu jst różnie . Ja nie ukrywam maiłęm kilka problemów padł mi zamek od strony kierowcy . Miałem tesh usterke , ale która pozwoliła mi jecahc co było bardzo ryzykowane . To był kompresor od klimy poszedł się je...bać ! I tam z zawieszeniem troszke mam problemów przez zbyt duze koła . Jeszde maiełm problemy z odpalniem na ciepłym silniko , co już naprawiono , ale było bardzo ciężko i nikt nie mógł dojsć do tego co było przyczyną . Ogólnie...
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Psuje sie to co wszyscy wiedzą, czyli elektryka w samochodach sprzed 10 lat juz nie domaga. Mikrostyki w drzwiach naprawiałem już wszystki :), przełacznik swiateł, kostka od świateł tylnych lewych itp. wszystko drobiazgi ale zawsze. Niestety samochód stoi na dworze i myśle,ze to jest jedna z przyczyn tak czestych awarii drobiazgów - no i żarówki, ale to zauwazyłemze wszędzie. Generalnei raczje solidne auto.
~Hugo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Nic się jeszcze w moim golfie nie zepsuło by było to zaskoczeniem, w tym roku padł na mrozie czujnik swiateł w drzwiach , po mrozach się sytuacja unormowała, , mam mały wyciek płyny chłodnicy (uzupełniam 1 litr na 2 lata),jakieś rozszczelnienie, już myslałem że będe musiał wymieniac chłodnice , ale wyciek jest mniej niz minimalny i w pełni kontrolowany.WD40 do tylnego zmka klapy bagaznika, bo się trochę zacina.
~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z drobiazgów to tylko wymieniałem termostat, który już sporo przeżył. Poza tym z własnej głupoty zamek mi przestał działać, ponieważ zamarzł, a ja w pośpiechu przekręcałem siłą. Poza tym wiadomo - żarówki się parę razy przepaliły.
~barteczekduzy@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Popsuła sie popielniczka przy tylnych siedzeniach (mimo, że nie używana). Łatwo jest uszkodzić osłonę pod silnikiem. Denerwujące są trzaski dochodzące z okolic deski rozdzielczej (zbyt słabej jakości plastiki)
~rafal.k
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
AGR 250 tys maglownica 280 tys serwo 300 tys teraz turbo zaczyna przestakiwac do 3 tys oki przy 3 tys na chwile stop i za chwile dalej przyspiesza ( zmienna geomeria)
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
zarowki od mijania przod i tyl (jezdze w 90% na swiatlach), zamek w tylnej klapie (trzeba czyscic po zimie), przeplywomierz przy 50tkm, tulejki w zawieszeniu, czujnik temp.
~krystek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
przy dużych przebiegach i dość intensywnej eksploatacji psuje się duuuużo drobiazgów.powody: 1.Niemcy się strasznie rozleniwili. 2.za dużo socjalizmu za mało pracy.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ostatnio padł mi czujnik stopu, zapalniczka samochodowa nie działa(nie palę), ale prąd działa. Auto dopracowane naprawdę tak jak powinno być!
~adi
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Przez 3 lata i ok 50tyś/km Wymiana tulei w belce tylnego zawieszenia, plastikowe mocowania szyby podnośnika od strony kierowcy i przepływomierz.
Volkswagen Golf IV Hatchback