Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Moze to dziwne co napisze, ale wolę cofać tym samochodem jak jechac do przodu :) z tyłu jest bardzo dobra widoscznosć moja wersja to 5 drzwiowa HB. koła tylne sa praktycznie przy końcu samochodu. Natomiast przed przednimi kołami mam jeszcze kawałek samochodu i czasem zwłaszcza wyjeżdząjąc z parkingu nie czuję gdzie jest koniec przodu. Pozatym widoscznosc raczej dobra.
~Hugo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
No to już uroda golfa, szeroki tylny słupek ogranicza widocznośc przy cofaniu, ale coś za coś, solidna bryła kosztem ograniczenia widocznośi przy cofaniu, widocznośc w przód i bok super, nawet niezbyt duże lusterka wsteczne dobrze się sprawują, dzielone asferyczne, nalezy uważać jednak przy zmianie pasu naprawo.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Teraz tak widoczność? Z przodu możemy sobie siedzenia ustawić jak tylko będziemy chcieli tak więc to pozwala nam na idealną widoczność z przodu, a co z tyłem? Przy cofaniu nie ma problemu, ale i tak korzystam w każdym aucie tylko i wyłącznie z lusterek...
~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Moim zdaniem widoczność do tyłu jest lepsza niż w audi a3 oraz leonie, czy toledo. Rzeczą, która może przeszkadzać użytkownikom jest prawe lusterko, które jest mniejsze niż lewe. Mi osobiście już to nie przeszkadza.
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Za koła kierownicy wszystko widać dobrze tylko jest jeden mankament, prawe lusterko jest mniejsze od lewego dla mnie to nie przyszkadza bo już sie przyzwyczaiłem ale dla początkującego kierowcy może być to dość uciążliwe.
~Graff
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Szyba z tyłu jest wystarczająca do parkowania tyłem. Fotele regulowane w dwóch płaszczyznach pozwalają na swobodna jazdę osobą które nie grzeszą wzrostem.
~shrek8989
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Widocznosc w porownaniu np. z takimi jautami jak Audi A6 lub Audi A4 jest super. Widocznosc w audi A4 ocenilbym 4/10 , a w Golfie IV 9/10
~Damyanoo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na tej klasy samochód widoczność jest wręcz idealna. wcześniej jeździłem Polo też było spoko ale tu jest dużo lepiej :)
~Krzycho78
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jak dla mnie to przedne slupki za grube ale to teraz norma, widocznosc do tylu kiespka, widocznosc w lusterkasz pocznych swietna.
~mczlodz@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja osobiście nie mam zastrzeżeń, jak na obecne trendy stylistyczne do widoczności w Golfie nie ma się co czepiać.
Volkswagen Golf IV Hatchback