Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (63) - Całokształt

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andriu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Po rocznej jeździe i ciągłych dokładkach mam już dość...sprzedałem dziada i chyba nigdy nie powrócę do tej marki...gdzie się podziały te legendarne VW;(
~RAFI
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla mnie bomba, oszczędny, dynamiczny, niezbyt wadliwy, dostęp do części bez problemowy, elastyczny silnik pozwala by pewnym swego na drodze,
~anych kko
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dobry samochód ale jak to golf.taboret za niewielkie pieniądze.mało miejsca z przodu jak i z tyłu.NIE POLECAM DLA RODZIN 2+2.ZA MALE AUTO.
~kobuz21@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
9 lat miałem III, to było autko nie do zdarcia,1,9tdi 90KM.a jazda była jak na 110KM. IV z 99r.bynajmniej moja jest o niebo gorsza od tamtego.
~higline
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dobre auto , w wersji highline 3d co sprawia że miło się na nie patrzy i z zewnątrz jak i z za kółka. Mało pali fajnie jedzie ...
~spwod@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dla mnie (zresztą fanatycznego użytkownika VW a konkretniej Golfów) to chyba ocena nie mogłabyć inna. Rewelacja!!!
~marcin gg9766107
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
idelany samochód dla ludzi potrzebujących auta z klasy sredniej .tani w utrzymaniu super wykonanie dostępne częsci
~gbk
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie super, tylko większość egzemplarzy ma grubo ponad pół miliona km a na liczniku słynne 200 tys :)
~Marek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jak na volkswagena to nie jest nic specjalnego i moim zdaniem astra 2 wypada przy nim o wiele lepiej
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
5,9
~skl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Polecam mimo kilku wad w pojezdzie naprawde to auto to "czołg"
Volkswagen Golf IV Hatchback