Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (148) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcel bb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dla mnie wystarczajaco,ale osoby powyzej 180cm moga narzekac,zwlaszcza z tylu.Za to bagaznik (big)np.rowerek i wozek wchodza bez problemu.
~jachukruk
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Dwie osoby ok, ale dla czterech brakuje przestrzeni. Z przestrzeni dla kierowcy jestem zadowolony, chociaż mogło by być jej trochę więcej.
~Trynity:)
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
jesli chodzi o miejsca z przodu to wiadomo że jest go dużo. jesli chodzi o tylną kanape to jak dla mnie wystarczajaca- przecież to nie limuzyna
~diakon
Kombi 1.6 100KM 74kW
Konkurencyjnie. Wygodnie. Miło. Ma się wrażenie podróżowania w klasie średniej. A to kompakt. Tylko kompakt. Aż kompakt.
~banerski
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
na począku myślałem,że mało jednak dobrze,zwłaszcza że jest podłokietnik,pasażerowie też nie narzekają,Ci z tyłu siedzieli cicho.
~MuryJerycha
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
kierowca ma wystarczająco miejsca. Z tyłu jest kiepsko wysoka osoba będzie miała kłopoty z wygodnym siedzeniem
~mikolajdach@yahoo.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Strasznie mało miejsca. z przodu muszę odsuwać dość daleko fotel, wtedy z tyłu nie usiądzie już dorosła osoba( mam tylko 189)
~pamin1@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Moze trochę za mało miejsca z tyłu ale w gruncie rzeczy będę głównie siedział z przodu... Miejsce kierowcy świetne.
~ManiekZZR
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
mam 185 cm wzrost z przodu bardzo dobrze a z tyłu ... rozczarowanie ciasno jak w polówce a przecież to duże auto
~Ravcio
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem wysoki i nie mam problemów z brakiem miejsca. Niestety po odsunięciu przednich foteli wysokie osoby z tylu mają ciasno.
Volkswagen Golf IV Kombi