Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (148) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Naprawdę doskonale. I z przodu i z tyłu jest bardzo dużo miejsca na nogi i głowę. Na szerokość jest też ok - chociaż już bez szczególnych rewelacji. Bagażnik jest spory, pod podłogą jest miejsce na drobiazgi.
~Colt
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
To nie jest auto dla wymagających! To rodzaj dostatecznie wyposażonej taczki do przewozu ludzi lub/i przedmiotów. 4 osoby jadą wygodnie, nawet wysokie. Piąta osoba lepiej niech nie wsiada ;)
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wysokość foteli regulowana + regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach. 185cm mieści się bez problemu za kierownicą jak i za samym sobą, lecz z tyłu mogło by być troszkę więcej miejsca.
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Średnia klasa i średnio dużo miejsca:-) Używała golfa 4 osobowa rodzina (dzieci małe); z fotelikami na styk jak nie z tyłu to z przodu :-). W długie trasy jeździł rzadko także można było wytrzymać.
~Blade
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
dla mnie akurat, jest co prawda moze troche przyciasnawo jakby sie chcialo wyciagnac nogi czy cos, ale ogolnie auto jest do jezdzenia a nie do lezenia czy \"rozwalania sie\" nogami i lokciami
~dariustaw@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Moja rodzina to 3 osoby. Żona z dzieckiem zawsze siada z tyłu za mną. Ja mam wrażenie że na nogi jest roche zbyt mało miejsca ale żona twierdzi że miejsca jest wystarczajaco - więc chyba nie ma co narzekać.
~Thomski
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
w porownaniu z Golfem 4 przepaść, co ciekawe z tylu jest naprawde wygodnie, mam 190cm wzrostu i nawet przy moim ustawieniu fotela z przodu, z tylu jest ciagle duzo miejsca i na glowe, i na nogi
~Mateusz
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Spokojnie może tym samochodem podróżować czteroosoba rodzina bez poczucia braku miejsca. Na tylnej kanapie osoba 1,9m ma jeszcze przestrzeń nad głową i czuje się swobodnie.
~pafkub
Kombi 1.6 100KM 74kW
Mając dwa metry wzrostu jestem w stanie się zmieścić za kierownicą choć mogłoby być nieco więcej miejsca. Oczywiście za mną na tylnej kanapie zasiądzie tylko osoba bez nóg...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi
8,8
10,2
~Pablo
Kombi 2.0 115KM 85kW
Z przodu wystarczająco miejsca na tylnym siedzeniu miejsca na 2 dorosłe osoby i dziecko bo 3 byków tam się nie zmieści brak miejsca na 3 osobę na tylnej kanapie
Volkswagen Golf IV Kombi