Oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2006

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2006

~Krzychu
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem egzemplarz z 2001 r. z salonu polskiego z Poznania. Nie chciałem sprowadzanych diesli z m.in tego, że głównie jeżdżę po mieście. ceny paliw podobne o koszty ew. napraw nie porównywalnie mniejsze. jak na razie nie odmówił posłuszeństwa. Przez kilka lat miałem golfa 3 i gdy dobił do 18-stki to go dalej sprzedałem. Zadnej powaznej awarii, zjeździłem nim pół kraju i jedyne co wymieniłem (prócz rzeczy...
~piotrekzc@poczta.fm
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
mankamentem tego auta jest bardzo delikatne wykończenie wnętrza,wszystkie elementy takie jak uchwyty do zamykania drzwi pokrętła od nagrzewnicy oraz inne drobiazgi powleczone są delikatną powłoką gumową i po jakimś czasie wszystko to wygląda fatalnie,pościerane,porysowane i do wymiany(przy normalnym użytkowaniu)
~(-_-)
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
jezdzimy nim z moja dziewczyna we 2 i wtedy jest super ...wygodny...super sie prowadzi...nie wiem czemu ludzie sie zachwycaja focusem...nie wiem!golf sie prowadzi poiprpstu super!gorzej jest ja juz musza jechac 4 osoby!!! mam 190 cm i jak ktos za mna siadzie to tragedia!podsumowujac: idealne auto dla 2 osob ...wtedy mozna jechac naprawda komfortowo!
~Grzegorz
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jeżdżę tym samochodem od roku (30000 km) kożystam też z samochodów znajomych (Cordoba,Clio Megan- podobna cena) i pomimo wszystkich drodnych niedociągnięć Golfa po przejażdżce w/w autami wsiadając do Golfa dopiero się docenia to co się ma.
~holler
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Wygodny,cichy, prowokuje do spokojnej jazdy - powinien być obowiązkowym pojazdem dla ludzi z zasobnym kontem punktów karnych... Nie da rady poszaleć i uczy pokory.
~seba51a
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem z niego zadowolony lecz szkoda, że to nie TDI
~aczu@interia.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Właściwie nie można się do niczego poważnego przyczepić
~Qba
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Długo nim jeszcze pojeżdżę, trafiłem bardzo dobry egzemplarz. Jestem bardzo zadowolony.
~Trynity:)
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
kochałam mojego golfa i wiem że na pewno będe miała jeszcze jednego, mój mruczus był piękny zadbany wychuchany i wydmuchany ach... niczego mi w nim nie brakowało :*(
~aczu@interia.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Zakup Golfa był dla mnie strzałem w dziesiątkę, jestem bardzo zadowolony. Z instalacją gazową autko staje się również ekonomiczne w jeździe. Właściwie same plusy.
Volkswagen Golf IV Kombi