Oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW 1999-2006

Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW 1999-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW 1999-2006

~Tomek, Łódź
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Solidne auto, b dobrze się prowadzi, dobry układ jezdny, precyzyjny. W miarę dobrze się zbiera, ale z GTI ścigać się raczej nie można...;) Jak na tą moc 1,9 d 115 KM ekonomiczne. Trasa ok. 5 l, miasto 7-8 l, w zimie max 9l. Świetna blacha, zero korozji a auto ma 25 lat... W miarę mało awaryjne, kiepska elektryka. Największy minus to b. długa się nagrzewa wewnątrz i schładza...ale to nie jest może najważniejsze.
1,9
~Daniel
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
W Polsce jest moda na VW golf i passat i one niestety są najbardziej \"picowane\" liczniki przekręcane po naprawach blacharsko - lakierniczych. Trzeba bardzo uważać co się kupuje ja straciłem bardzo dużo nerwów i pieniędzy
~rob-bob2@o2
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
volkswagen okazuje sie nie zawodny pod kazdym wzgledem , trzeba dbac o turbine aby ja po jakims wiekszym wysiłku ostudzic , ja natomiast nie mam problemow zadnych i powtarzam auto jak na razie nie zawodne. :)
~Artex66@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Golf jest dobrym samochodem twardym jak to Niemiec. Można go naprawde "tyrać" i nic jakis np peugeot by sie dawno rozlecial. Szkoda tylko ze nie jest tak super nowoczesny i buda ma swoje latka czekam z niecierpliwoscia na 5tke
~marlongosz@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Samochód odpowiedni dla osób dojeżdżających do pracy codziennie po około 30 km, świetna ekonomia, na dłuższe wyjazdy nie polecam (szczególnie 5 osób)
~bart@o2online.de
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony. Polecam mimo wyzszych kosztow zakupu auta!
~Thomski
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
super auto, goraco polecam, nastepnym autem bedzie VW Golf 6 - jak tylko sie pojawi rowniez diesel
~martio
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
GOLF v 1.9 TDI - BARDZO WYGODNE AUTKO, CICHUTKO CHODZI WOGÓLE SIĘ NIE CZUJE ŻE TO DISELEK :) PRZEPIĘKNA SYLWETKA AUTKA, WSZYSTKO W ŚRODKU DOPRACOWANE, POLECAM TO AUTKO
3,5
~Artur Pomorskie
3,2
~janiuxp
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
ogólnie NIE POLECAM .za swój rocznik dalem naprawde mase pieniedzy 99 rok po oplatach (sprowadzony),wymianie rozrzadu,olejow,filtow ,ZAMKNELEM SIE W KWOCIE 19500zl.piszac to jestem w szoku.kupilem go od NIBY ZNAJOMEGO,ktory mi go wcisnal ,zarzekając sie o bezawaryjnosci tego auta.pieknie mowil,ze go nie krecil (bo sasiadowi by takiego nie sprzedal),ze jest bezwypadkowy i bezawaryjny.CZYSTE ŁGARSTWO .mechanik mnie przestrzegl.niedlugo po... (Stosunek jakość/cena)
Volkswagen Golf IV Kombi