Lista ocen Volkswagen Golf IV (74)

3,6
~lechulas
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Właścicielem auta jest mój ojciec, jednak dosyć często "pożyczam" go sobie. Lubię się czasem przejechać automatem. Z zasady i nie z przypadku hołduję motoryzacji japońskiej. Ale myślę że na tyle mam doświadczeń z tym autem, że mogę go opisać rzetelnie. Stylistycznie samochód się nie starzeje, nie wiem jak w starszych rocznikach ale w tym nie ma problemów z korozją. Lakier również wygląda jak nowy. W środku trochę smutno, czarno i nie...
3,1
~uświadomiony użytkownik
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Zawór EGR zawalony sadzą.Problemy z odpalaniem z tego powodu.Co chwilę zapala się jakaś kontrolka sygnalizująca najdziwniejsze komunikaty po niemiecku.Falujące obroty silnika. Niezła dynamika i elastyczność (Silnik)
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Doskonale, 5- Minusik za drobnostki, ktorych nawet teraz nie pamietam, a wiem, ze po glebszym zastanowieniu cos by sie znalazło.
~cllinton@op.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo, bardzo, bardzo dobry samochód. Moja wersja jest dość ubogo wyposażona, brakuje w niej klimatyzacji i innych bajerów. Jako największy minus tego auta podałbym małą ilość miejsca na nogi dla pasażerów tylnej kanapy.
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
GOLF IV 1.9 TDi 130 KM 310 Nm To moje 2 auto ze stajni VW. Przesiadłem się z Seata Leona 1.6 z 2005 roku.. Moje odczucia ? Zapraszam do lektury ;)
~Jimi12
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Ostatni niezły golf. Kolejne jakby bez wyrazu, bez charakteru. Wszystkie samochody podobne teraz do siebie nie ważne jaka marka. Golf II, III, czy IV wyróżniały się, były charakterystyczne. V na ten przykład bez wyrazu, nawet nie pamiętam jak wyglądała. Ogólnie fajny miejski wóz i na trasę również. Z racji wieku gnicie, rdza, progi zeżarte. Lakier metalik bez uwag, stare dobre lakiery. Samochód przyjemny w użytkowaniu, taki towarzysz dnia....
3,1
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
kupić nowe auto VW to prawdziwa porażka ze wzgl. na cenę rzeczywistą wartość auta użytkową i konieczność ubezpieczenia AC, reszta w normie ale rozczarowany będzie każdy ktow wierzy w brednie z niemieckich gazet dotyczących VW. Auto używane polecam tym którzy chcą zaopatrywać się w części na szrot i u złodzieji na giełdzie samochodowej
~big_boy
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
to moj pierwszy samochod VW - narazie jestem pod b. dobrym wrazeniem. W mojej rodzinie wszyscy maja VW, jak do tej pory, nikt z nich wiekszych usterek nie mial, a co najwazniejsze wszyscy chwala sobie ich marki. mam nadzieje ze w moim przypadku tez tak bedzie. Jedyny minus to koszty przegladaow - ale w przypadku serwisow autoryzowanych roznice miedzy poszczegolnymi producentami sa minimalne,
~michalt5@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z auta, i dlatego ujm już nim 5 lat i nie zanosi się na zmianę. Ogólnie to uważam, że auto jest tyle warte ile jedzie o własnych kołach.
3,8
~DK
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Odporny na awarie, nic jak tylko lać paliwo i opłaty robić.