Lista ocen Volkswagen Golf IV (315)

~swirek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jestem bardzo zadowolony z posiadania i eksploatacji mk4, w każdym aucie zawsze sie cos mniej lub bardziej może się popsuć, w moim na razie tylko to co powyżej więc jest ok, polecam ten model!!!
~Łukasz 2000
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto jak dla mnie jest wyjątkowo fajne, w miarę ekonomiczne, nie nazbyt awaryjne. Ogólnie polecam!!!
2,4
~Johny
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
auto na pewno nie zaliczę do udanych, usterka goni usterkę. przez ok 0.5 roku od zakupu szukałem u różnych \"znachorów\" przyczyny szarpania autem (wymieniali co tylko się dało) w końcu padło na skrzynie (jak zaczęła buczeć i wydawać inne różne dźwięki to sprawa była oczywista jakieś nity sznity czy coś tam poszło) olej bierze co niemiara średnio co 2 miesiące czyli ok 3000 km 1 literek łyknie. co do elektryki to wymieniałem manetki (czy jak...
~cens
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Dosyć ekonomiczny jak na autko dla studenta, gdzie najczęściej jeżdżę sam ok. Przy wyprzedzaniu trzeba koniecznie redukować biego i mocno go pogonić ale do spokojnej jazdy absolutnie wystarcza ;) (Silnik)
~bulon1
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na 1.4 16V bardzo dobrze - fajnie wkręca się na obroty, tylko odrobinę wolniejszy od wersji 1.6 a odgłos silnika znaczniej przyjemniejszy (Silnik)
~Yozi_Wlochaty@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jesli nie jestes kubica to spokojnie zmieszcisz sie w 7litrach a co do czesci nie jest tak zle (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Doctor Pitt volley77@gazeta.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Poza delikatnie stukającymi popychaczami (poprzedni właściciel używał zbyt długo olej bez wymiany), wszystko jest OK! (Silnik)
~rafal111
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jest dobrze jeżeli się weźmie pod uwagę masę autka i moc silnika (Silnik)
~TOMMYwro
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
ogólnie Golf IV jest pięknym i bardzo solidnym i dobrym autem praktycznie bezusterkowym, wiadomo,ze czasami zarowki sie przepalają ale tka ich powinnosc, reszta jest cacy
3,2
~irek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
tragedia kupilem auto z niemiec do oplat po miesiacu zauwazylem ze kopci na niebiesko czasami, za pol roku gorzej olej zapalał sie (kontrolka) na zakretach 1litr dolewalem co miesiac i coraz gorzej dalem na warsztat pierscienie glowica uszczelniacze do wymiany koszt 3000zł jezdze rok od naprawy nic sie narazie nie dzieja ale nie przekraczam nim 100km/h bo zaraz znow sie zacznie najlepsze jest to ze kumpel kupil taki sam jak moj 1,4 16v pytam... (Silnik)