Lista ocen Volkswagen Golf IV (315)

~holler
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Wygodny,cichy, prowokuje do spokojnej jazdy - powinien być obowiązkowym pojazdem dla ludzi z zasobnym kontem punktów karnych... Nie da rady poszaleć i uczy pokory.
~Błażej
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód użytkuje od 4 lat ogólnie jestem zadowolony, po zakupie wszystko ok sprawne w zimie zamarzła mi odma i wywaliło olej od tej pory bierze troszkę oleju, ale z tą odmą chyba wszystkie te golfy mają problem. Od tej pory zawsze na zimę czyszczę odmę i jest OK. Poza tym zawieszenie elektryka wszystko super swietnie trzyma się drogi spalanie LPG około 10l/100km cykl mieszany sam te instalacje założyłem. Demonem szybkości to może on nie jest...
~Michał
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jak za tą kwote, świetne auto, przestronne, wygodne, dobrze się prowadzące, części cenami dorównują poziomowi seicento, dziecinnie łatwa obsługa serwisowa. Golf 4 - tak. Tylko nie z tym silnikiem.
~aczu@interia.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Właściwie nie można się do niczego poważnego przyczepić
~zaton2@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
trasa przy 120km/h 7l z klima,miasto przy sredniej 90km/h 8l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~v
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto z bardzo dobrym silnikiem. Wbrew obiegowej opinii jeżeli kupimy auto z pewnego źródła (a nie jakiś kręcony szrot a'la igiełka szwajcar) to posłuży on bardzo długo. Auto kupiłem w polskim salonie i przez 168 000 km nie miałem ŻADNEJ usterki.
~Michal
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
auto dobrze trzyma sie drogi, troche sztywne zawieszenie ale można sie przyzwyczaić (Układ jezdny)
~Adam "KANE"
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Samo tak wyszło z uzytkowania - nic nie stuka nic nie skrzeczy, silnik wydaje charakterystyczny "klang" jak kazde 1.4 16v z racji konstrukcji.
~Golfista ;)
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Autem jeżdżę od nowości - 16 lat. Wymieniłem amortyzatory, sprężyny (trzeba zmienić na wyższe, aby nie włóczył po ziemi), klocki i tarcze hamulcowe, opony i oleje z filtrami, zaciski hamulcowe. TYLE.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
2,7
~waqa
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik 1.4 to chyba największy bubel całego koncernu VW. Chleje olej w takich ilościach ze poprostu przestałem go wymieniać. wymieniałem tylko filtr, ale to nie koniec. Awarie osprzetu- przepustnice, czujnikow... (Silnik)