Lista ocen Volkswagen Golf IV (130)

2,9
~mazzaz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
no i gdzie ta niemiecka solidnosc, tu cos z abs-em tu podnosniki szyb tu jakas oslona, climatronik siadl ..... no comments (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Roko
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
super dynamiczne i mocne auto.doskonałe do ścigania.
4,1
~robek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
ja sobie chwale wszystko mi pasuje ale na trasie mógłby byc cichszy, przy 210 km/h strasznie ryczy ale nie zamieniłbym sie na inne przynajmniej na razie :-)
~Wall
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Wszystko super poza dolną częścią deski rozdzielczej , a dokładniej tego gumowanego tworzywa które tak sie rysuje (dół dechy i uchwyty drzwi).
~grzegorz.nerlo@gazeta.pl
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Troche drogie przeglądy i naprawy. Zużycie paliwa w normie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Grzegorz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Po 2 latach i "stuknięciu" 170 000, pojawiło się kilka małych usterek ale nie sprawiały kłopotu przy naprawie
2,9
~RYSZARD
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
SILNIK FAKTYCZNIER ZE MUL JAKICH MALO!!!! KIEDYS MIALEM OPLA CORSE Z SILNIKIEM 1.2 45KM TO NIE MA CO SIE DZIWIC ,TEN DUZO NIE ODBIEGA... I 105 KM NIGDY WIECEJ ....A PALI TEZ NIE MALO KOLO 9 LITROW SREDNIO. (Silnik)
3,4
~jaro
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
golfa mam od czerwca 2010,wymieniłem komplet rozrząd silnik śmiga ok.Chociaż jak na mój gust mógłby być trochę cichszy. (Silnik)
3,2
~Kora
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Silnik masakryczny, bierze ponad 0,5L dobrej jakości oleju na niecałe 300 km. Świece zapłonowe całe zalane olejem. Silnik stracił kompresję na jedno z cylindrów. (Silnik)
~adaśko
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
to moje 4 autko pomimo tak dużego przebiegu ,spisuje się bardzo dobrze .a naprawdę daje mu zdrowo popalić ,