Lista ocen Volkswagen Golf IV (130)

2,2
~ROZCZAROWANY...
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
ZA TAKIE PIENIĄDZE (74TYS) TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE NIGDY WIĘCEJ VW!!!!!!!!!
4,1
~Karolina
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Samochód kupiony ze względu na ówczesną pandemię, która wówczas była, po prostu potrzebowałam pojemnego samochodu typu kombi za rozsądna cenę, kupiłam samochód od trzeciego właściciela, który obficie obkleił swoje auto, część naklejek wyrzuciłam ze względu na estetykę, natomiast tłumik zamontowany przez byłego właściciela zostawiłam.
2,9
~adamao
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Fatalnie ! silnik 1.6 kompletny niewypał, przy przebiegu 180tys. do kapitalnego remontu czy z polskiego salonu czy sprowadzony. 2 tys. zł na start przy zakupie Golfa z takim motorem. Mechanik powiedział mi, że te silniki są niewypałem, co 200 tys i remont, pierścienie, uszczelniacze itd itd. Po za tym psujący się mechanizm wycieraczek, centralny zamek, elektryka itd. Mój kolega również się w to wpakował i serdecznie odradzam. Jak VW to jedynie...
~eles@onet.eu
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
ma sie wrazenie jakby brakowalo 6-go biegu przy wiekszych predkosciach,a biegi wchodza nierewelacyjnie (Skrzynia biegów)
~Marceli
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
troche za głosny przy duzych predkosciach obrotowych (Wyciszenie)
~Tomasini
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
to juz moj drugi golf IV i jak narazie jestem zadowolony. przy 100 000 wymienilem łącznik stabilizatora. wiecej usterek nie bylo jak dotad. Wazne zeby nie byl bity! (Silnik)
~Tadeusz
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Witam! Auto kupione w sierpniu 2016 r. u Wiesława Laskowskiego (Firma Handlowa Alians 2 Wiesław Laskowski). Wyprodukowane pod koniec 2004 r., więc w dowodzie wbity 2005 r. Po 2 tygodniach od zakupu (192.000,00 km) założona instalacja gazowa (PHU JOT; Szczecin). Aktualny stan licznika to 251.000,00 km. BAJKA. Tankuje i wymieniam części eksploatacyjne. Nie dziwie się, że tak mało jest podobnych egzemplarzy dostępnych na rynku.
~Wojtek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Moglaby chodzic bardziej \"pewnie\", ale zadnych grzytow itp.nie mam. (Skrzynia biegów)
~withoutwax
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
przejechał setki kilometrów z całą rodziną na pokładzie. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~redi
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
bylo by idealnie gdyby nie wlacznik nawiewu troche za nisko iza blisko lewarka od biegow (Ergonomia)