Lista ocen Volkswagen Golf IV (74)

~intime
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie jestem zadowolony. Poprzedni Golf (1,6 benzyna, także IV) przysparzał wiecej problemów. Trochę się bałem silnika - ale pozytywnie mnie zaskoczył. Na pewno wiekszą radość dałoby 130 KM, ale cóż... Daję piątkę troche na wyrost - ale czwórką bardziej skrzywdziłbym to autko.
~Adam W.
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie dobre auto. Każde w rodzinie innej marki i nie wiem, czy jestem wyjątkowym szczęśliwcem, czy rodzina pechowa, ale "sypie" się najmniej ze wszystkich. Mimo przebiegu i czasu spędzonego wspólnie na trasach nie nudzi się - a to ważne w samochodzie.
~Faja
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
zaleta to małe spalanie i mała awaryjność oraz odporność na dziury w polskich drogach. Wada to wykończenie wnętrza, mianowicie słabe skrzypiące plastiki i podatna na zabrudzenia tapicerka foteli. Mnie niestety skrzypienie strasznie irytuje, następnym razem kupię audi może tam będzie lepiej.
~gavroche5@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Dobre auto, ale chyba będę musiał się z nim pożegnać, bo kupuję kombi. Chociaż sam nie wiem, czy nie powinienem go zatrzymać. Nie znam się na technice, ale leję najlepsze paliwo (v-power, ultimate), zgłaszam wszystkie podejrzane objawy serwisowi i ciężko narzekać.
~maniano@tlen.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Nic a nic!!! Polecam to autko tylko tyle,że trzeba dobrze trafic a pózniej dobrze ekspoloatowac,chodzi mi o to by nie deptac mu zaraz na zimnym silniku czy gasic po forsownej jezdzie a bedzie towarzyszem na długie lata!
~Krzysztof
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
mysle ze auto wypada super ale dostanie ocenę dobrą bo zawsze mogło by by
4,1
~Lysy
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód mam juz ponad 5 lat i zrobione ok 200tys km. Samochód z wadami ale warto kupić. Na pewno trzeba szukać dobrze utrzymanego egzemplarza bo jak sie kupi tzw. parcha to nie dojdzie się z nim do ładu na pewno.
~przemek
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Tak jak wcześniej napisałem - to nie BMW 7, nie można wymagać cudów. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu
3,2
~gologolo
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Prawdziwy Volks-wagen.Kto wie ,ten wie, kto nie niech się uczy języków.
~szymonster
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Nie wiem kto zaniża oceny tego modelu, ale naprawdę jestem w szoku, że ocena ogólna tego samochodzika jest tak niska ! Co prawda samochód mam od niedawna bo nie cały rok, ale nie mogę o nim powiedzieć złego słowa ! Prowadzi się go idealnie, niesamowity komfort jazdy jak na taki nie duży samochód. Co mnie najbardziej porusza w tym samochodzie to spalanie ! 2 dni temu na odcinku Warszawa-Szczecin , średnie spalanie wychodziło 5,5 l !!!...