Oceny Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW 2003-2008

Najnowsze oceny Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW 2003-2008

2,7
~chiquit
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Objawiła się ta "niezawodność i niemiecka precyzja" VW. Nigdy nie spotkałem się z tak awaryjnym samochodem. Póki wszystko było OK, trzeba powiedzieć, że fajnie się nim jeździło, szczególnie mogę pochwalić układ jezdny, którym jestem mimo wszystko zachwycony. Poza tym w aucie sypie się wszystko, od elektroniki po mechanikę wzdłuż i wszerz. A to silnik, a to skrzynia, a to płynu chłodniczego ubywa... można by wymieniać tak i wymieniać....
3,2
~ZawiedzionyVW
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
O ile samochód nie odbiega niczym szczególnym od innych marek to uznawaną dotychczas bezawaryjność VW można włożyć między bajki. Koszty serwisu autoryzowanego kosmiczne, a jakość tragiczna. Przkłady: 1. uszczelnienie półosi (wyciek oleju po 70 tys. km) - 800,- zł; 2. usczelnienie miski olejowej (wyciek na złączu z pokrywą rozrządu) - 1.300,- zł; 3. wymiana EGR (po ok. 80 tys. km) - 1.400,- zł; 4. wymiana kompletnego rozrządu łańcuszkowego...
~Przemo
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Całkiem wygodne jak na tą klasę dobrze się prowadzi tak jak inny uważam, że przy takiej technologi silnik powinien palić mnie mój po mieście 8-9 l w zimie nawet 9,8 na trasie 4 osoby i Full załadowaniu bagażnik 6 l przy non stop pracującej klimie i prędkości 100- 130, no i nie jest to auto dla sportowca
~Toyokazu
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Ogólnie spoko auto. Tanie części. Wygodne, ciche, obszerne, praktycznie zaprojektowane. Jeden minus to - za słaby silnik jak na wagę i gabaryty auta. Przy komplecie pasażerów i bagażu totalny muł. W miarę sprawnie da się jeździć tylko z kierowca i jednym pasażerem.
3,1
~Irex
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
to bylo wymarzone auto, bardzo zawiodlem sie na tej marce,mit VW juz nie istnieje,przez pierwsze 2 lata(poza drobiazgami)wszystko bylo ok-(od nowosci do teraz jezdze nim po drodach na zachodzie,tam mieszkam,),po gwarancji zaczyna sie sypac i trzeba placic,a jezdze spokojnie i bez szalenstw ,jedno juz teraz wiem-tylko japonce siadam i jade(obecnie jezdze almera II )
~Janek
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Ciekawe auto dla młodej rodziny 2+2 (takiej jak moja). Funkcjonalne, bezpieczne i sprawdzone. Nie daje większej frajdy z prowadzenia ale za jego kierownicą czuję się bardzo pewnie. To moje drugie auto ze stajni Vw. Moim poprzednim autem (Polo 2001) pokonałem prawie 250 tys. km. . Dla zainteresowanych opinię o nim również zamieściłem na tym portalu.
3,5
~kris
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Wyobrażałem sobie że kupujemy z żoną markę kojarzona z niezawodnością, jeżeli ktoś mi teraz powie że VW to niezawodność to go wyśmieje :)
~bogapo
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Polecam tym wszystkim, którym nie zależy na tym by być pierwszym pod lampami na następnym skrzyżowaniu. Nie polecam tym, którzy będą porównywać do Subaru, BMW itd, albo lubią zapach palonej gumy.
~Marian
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Dobre auto dla kobiety. Albo do codziennego uzytku dla malo jeżdzących. Denerwujace są drobne usterki ale nadrabia to własnosciami jezdnymi
~fasiol_69
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
golf to auto kultowe i muszę przeznać że zasłuduje na to miano
Volkswagen Golf V Hatchback