Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW 2003-2008 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Kupiłem wersję promocyjną Trendline 1.4 Plus. Seryjnie jest wyposażona w ABS z EBV, ASR, MSR, 6 airbagów, elektryczne szyby przednie i lusterka boczne, centralny zamek z pilotem, wspomaganie i pełną regulację kierownicy oraz fotela kierowcy, klimatyzację. Do tego gratis ubezpieczenie i druga para drzwi. Dokupiłem autoalarm i zapłaciłem łącznie 56990 zł. Polecam!
~q_vw@gazeta.pl
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Wbrew pozorom, biorąc pod uwagę modele z porównywalnym wyposażeniem, które oferuje konkurencja to naprawdę tańszy jest tylko Fiat Stilo. Okazuje się, że Golf V nie jest droższy od innych w jego klasie (przy porównywalnym wyposażeniu).
~Marian
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
No troche trzeba wybulic za dobry rocznik ale niejest tragicznie. Auto dla kazdego przecietnego czlowieka. Nienadaje sie na długie trasy ale wiadomo ze jak ktos chce jezdzic daleko kupuje merca.
~Deny_n@interia.pl
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Za te pieniądze można sobie kupić np. podobnie wyposażoną i o wiele bardziej niezawodną Toyotę. Tak też zamierzam zrobić w przyszłości :).
~Irex
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
kupilem go jako nowy i za gotowke moglem wiec wybierac,ale nie sluchalem,bo golf to golf,dostalem troche gratisow,i gdyby nie to ,to dostalby ocene 1,
~chiquit
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
To pozostawię w ogóle bez komentarza. Jeśli mam płacić taką cenę, za tę wspaniałą niezawodność to już wolę iść kupić jakiegoś Fiata.
~kris
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
ja mam wersję trendline dołożyli elektryczne szyby z tyłu i dywaniki. ale fakt faktem że mogłoby byc tego troche więcej.
~doctor
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
dobre kosztuje !!! to nie żaden Peugeot czy Citroen z obniżkami sięgającymi 20000 zł, to VW!!!
~Piotr
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
parę bajerów w cenie by się przydało, gdyz jak juz wspomniałem nie jest tanio
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
9,1
~fasiol_69
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
wiadomo vw zawsze się cenił,drogie wyposażenie dodatkowe
Volkswagen Golf V Hatchback