Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iti
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem pod wrazeniem. Wydaje sie ze golf jest stosunkowo mniejszy od focusa ale miejsca jest co najmniej tyle samo choc wg mnie nawet duzo wiecej szczegolnie w 2 rzedzie. za kierownica spokojnie zajmie miejsce nawet 2 m kolos;) a z tylu - obiektywnie porownujac mysle ze jest wiecej miejsca w tym przypadku niz w mondeo z 2006 a na pewno wiecej niz w subaru legacy
~Wolfsburger
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Z przodu bardzo wygodnie, z tyłu również, ale raczej dla dwójki pasażerów. Trzeci będzie miał po prostu mniej wygodnie, ale także się zmieści. Zwłaszcza nad głowami i na nogi naprawdę dużo miejsca jak na klasę kompakt. Bagażnik choć ustawny to jednak nieco za mały jak na rodzinny kompakt. 350 litrów to niezbyt oszałamiająca wielkość.
~PS
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Należę do wysoki osób i za kierownicą potrafię sobie znaleźć wygodną pozycję. Co ciekawe pasażer który siedział by za mną i był by tego samego wzrostu co ja też czuł by się komfortowo. Brawo, rzadko się zdarza w samochodach tej klasy aby w środku było tyle miejsca. Bagażnik nie rozpieszcza, ale za to ma bardzo regularne krztałty.
~janez
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Jeżeli kierowca jest wysoki, to trudno bedzie przewieźć 5 osób. To auto generalnie dla dwóch osób, bądź rodziny 2+1. Jak na klasę auta jest dobrze, nawet bardzo dobrze. jak na jedyny samochód w rodzinie jest trochę słabo.
~madman
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Wydaje mi się, że albo jestem jakiś krzywy albo nie umiem znaleźć odpowiedniej pozycji, bo przy wzroście 177cm miałem trochę problemów z miejsce na kolana. Za to pasażerowie z tyłu mają miejsca pod dostatkiem.
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Bez zarzutu, miejsca sporo. Trochę denerwuje zbyt szeroka plastikowa obudowa środkowego tunelu, która ociera się o prawą nogę kierowcy. Nie zmienia to faktu, że podróżuje się komfortowo.
~danil
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo wygodny samochod i do miasta i do dlugich podrozy. Bardzo wygodne fotele. Bardzo przyjemne wrazenia estetyczne w nocy (niebieskie podswietlenie).
~jacek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
świetnie profilowane siedzenia przednie, z tyłu dużo miejsca na nogi co jest istotne nie tylko dla wysokich osobników,
~Lord Vader
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak na tę klasę dużo miejsca również s tyłu. 4 dorosłe osoby podróżują komfortowo. Długie siedziska z przodu świetnie podpierają uda.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
5,8
~Klient Magro
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Jadąc na tylnej kanapie w trójkę, można pokonać nieznaczne odległości(ciasno i mało miejsca na nogi)
Volkswagen Golf V Hatchback