Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW 2003-2008 (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lisek
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Zaznaczam że moja ocena dotyczy najbardziej zużycia paliwa, ponieważ mam jeszcze małe doświadczenia z przeglądami (ceny chyba normalne) a napraw jeszcze żadnych nie było. Paliwo wciąga jak smok, albo mam dziurę w baku albo panowie w Volkswagenie nie umieją wyliczyć spalania. Średnio miało być 6-7 litrów a jest koło 9 i to przy bardzo oszczędnej jeździe w większości poza miastem. Zdecydowanie nie polecam tego silnika, w ogóle nie ekonomiczny....
~Maciek
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
moje zdumienie jest wielkie, jak w dzisiejszych czasach samochód z silnikiem (i to ponoć bardzo nowoczesnym) tyle może żreć paliwa. nawet 12 litrów w mieście to jest skandal. Mój kolega kupił niedawno honde civic 1.8 140 km i spala mu zdecydowanie mniej (śr. 7.5l przy moich 8.9) Najgorsze jest to, że ma on ode mnie zdecydowanie cięższą nogę
~tom
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
ZALEŻY JAK KTO JEŻDZI PRZY SPOKOJNEJ JEŻDZIE I PO ZROBIENIU 630 KM ŚREDNIE SPALANIE TO 6,2 LITRA NA 100 KM AUTKO POTRAFI I TEŻ 10 LITRÓW WSZYSTKO ZALEŻY JAK KTO JEŻDZI JEŚLI CHODZI O PRZEGLĄD AUTO MA PRZEJECHANE 55TYS I JEST PO WYMIANIE FILTROW OLEJU PLYNU HAMULCOWEGO ORAZ ŚWIEC I W ASO POZOSTAWIŁEM 1TYS ZŁ
~zawiedziony
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
I tu kolejne niemiłe zaskoczenie. Zostałem zmamiony w salonie na ten silnik jako wyjątkowo oszczędny- z danymi katalogowymi producenta nic nie mają wspólnego- trasa mim 8l, miasto 12!! W USA podał bym ich do sądu i wygrał!!!
~jaca
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
W trasie najniżej udało mi się zejść 6,2 przy 120-130km/h, w mieście 8,6 jest możliwe do uzyskania pod warunkiem spokojnej jazdy i nie stania w korkach. Klima zwiększa spalanie o około 0,5 litra.
~lisu
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
po przejechaniu 4500 tysiąca, 85% miasto reszta trasa spalanie średnie kompter pokazuje na 7,9l to chyba nie jest źle, napraw żadnych nie było samochód mam 4 miesiące, kupiony nowy w salonie
~arczii91
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Paliwo jest drogie, ale samochód potrafi być ekonomiczny przy odpowiednim traktowaniu. Poza tym pomimo dużego przebiegu auto jest bezawaryjne, co pozwala obniżyć koszty.
~rysban rysban@wp.pl
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Srednie zużycie paliwa za całe 3 lata eksploatacji(jazda zimowa,miejska, trasy -ilość wlanego paliwa w ciągu 3 lat przez ilość kilometrów)=7,8/l00km
~Akuku
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Tu narazie tragicznie samochud zuzywa w miescie ok 10 l i to benzyny LO 98 to juz porazka wedlug mnie na auto tej kalsy na trasie potrzebuje ok 6 l
~agatx1
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
miasto 10 litrów, na trasie umiejętnie operując obrotami i biegami -5,5, ale średnio to 6,5l
Volkswagen Golf V Hatchback