Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW 2003-2008 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wro
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Nie mam specjalnych uwag. Wymieniana była jedynie maglownica przy przebiegu około 200tyś ale przyczyną było to, że wjechałem w spora dziurę aż felgę skrzywiło. Do tego jeździłem skrótami do pracy przez naprawdę kiepskiej jakości drogę na odcinku około 2km dziennie. Uważam, że to było bezpośrednią przyczyną tego, że maglownica klękła. Najlepsze jest to, że sporo osób narzeka na wielowahaczowe zawieszenie - wg mnie jest idealne nawet na polskie...
~Lisek
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Jak na golfa przystało zawieszenie ma charakteryzację dosyć sportową, więc troszkę twarde ale nie za bardzo, nie zachwyca mnie to jak głośno ono pracuje wcześniej jeździłem samochodem z 97 roku co prawda wyższej klasy, jednak kupując nowy samochód z salonu w tej cenie spodziewałem się czegoś więcej.
~Marek F.
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Stuka i puka na nierównościach. Silentblocki i łączniki wymieniane kilakrotnie na gwarancji. Zawieszenie twarde i mało komfortowe, po dłuższej trasie boli kręgosłup.
~arczii91
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Auto dobrze trzyma się drogi, ale jest sztywne (mi osobiście to nie przeszkadza). Jest to VW, więc duży wybór części.
~jaca
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Rewelacja, nie boi się zakrętów trzyma sie drogi jak przyklejony. Odpowiednio twardy ale pracuje elastycznie i cicho.
~Maciek
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
twarde - to lubie, niestety na łukach po prostu średnia światowa
~Akuku
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Tutaj bardzo dobrze autko swietnie w zakretach bardzo dobry uklad kierowniczy
~marcinek
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
perfekcja - cicho sprezyscie pewnie w zakretach
~lisu
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
4 wahacze na tylnej osi robią swoje :)
~EMIL
na piątke z plusem