Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2008 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Th_Cr
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Wszystko ok, szybkość nagrzewania w zimie w porównaniu do innych samochodów jakimi jeździłem dużo lepsza. Sposób schładzania wnętrza też jest ok. wydajność odpowiednia, a przede wszystkim nie ma wrażenia, że zimne powietrze dmucha prosto w twarz. Mój Golf wyposażony jest w tzw. półautomatyczną klimatyzację Climatic, można mieć drobne zastrzeżenia co gwałtowności dochodzenie do ustawianej temperatury.
~Radek
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Jedna z głównych wad mojego egzemplarza. W lecie trzeba było czekać około 5-10 minut aż klimatyzacja zacznie w końcu działać tak jak powinna, w zimie podobnie rzecz się miała z ogrzewaniem. Parujące szyby często potrafiły niestety uprzykrzyć jazdę
~w1986@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Ciężko jest powiedzięc coś o wentylacji auta. Nie mogę jej zbytnio chwalić,bo niby za co.. Nie mogę też przedstawić w złym świetle,bo tym bardziej nie ma powodów. Jeżdzę w aucie z klimatyzacją automatyczną i wszystko jest ok, nie ma najmniejszych problemów.
~Daro999
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Klimatyzacja bez zarzutu. Pozytywnie zaskoczyło mnie nagrzewanie w zime. W aucie jest chyba elektryczna nagrzewnica - po minucie leci przy mrozie ciepłe powietrze.
~golfiarz\"2\"
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Wszystko OK. Spotkałem się z problemem po wymianie filtra przeciwpyłkowego, jesienią jak się wsiada do auta to momentalnie parują szyby, efekt ustąpił po jakimś czasie.
~adik
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Latem klimatyzacja bardzo wydajna, a zimą szybko mażna nagrzać w środku. Dla mnie ważną rzeczą jest to, że nie parują w tym aucie szyby.
~golfista
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Niestety w mojej wersji brak wywietrzników klimy na tył, trzeba trochę czekać zanim w całym samochodzie zrobi się chłodno.
~kamil.semeniuk@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie mam się do czego przyczepić może poza głośnym nawiewem na tzw. czwórce w klimatronicu
~Darekt8@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Działa szybko (podgrzewane fotele załanczają się zimą w kilka sekund od wejścia do autka.
~martin
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Klima jest ok, ale po włączeniu wewnętrznego obiegu powietrza szyby bardzo szybko parują.
Volkswagen Golf V Hatchback