Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2008 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w1986@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Oceniam widoczność przeciętnie i nie chodzi mi tu o widoczność przez przednią czy tylnią szybe, które są bardzo dobre, ale ocena jest zaniżona ze względu na niezbyt dobrą widoczność w tył po skosie, która czasmi jest utrudniona przez dość gruby tylni słupek.
~kamil.semeniuk@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie widoczność na 4, jedyne co mi przeszkadza to przedni słupek czasem może przysłonić pieszego, ale to raczej z pośpiechu mi się zdarzało- trzeba uważać na ten element
~Th_Cr
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
ok, bardzo duży tylny słupek ogranicza widoczność np podczas skręcania w prawo i przecinania ścieżki rowerowej bądź, przejścia dla pieszych.
~golfista
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Mogłaby być trochę lepsza do tyłu, słupki przednie trochę szerokie ale poza tym to naprawdę OK.
~adik
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Szyby są dosyć duże, nie ma problemu. Z tyłu mam czujniki parkowania, które ułatwiają życie kierowcy.
~Silver
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Lekko ograniczona widoczność przez słupek z tyłu, ale do tego już przywykłem w Golfach.
~fabryka mebli
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
jak komus przeszkadza tylny slupek to mial wiele innych aut w tej cenie do wyboru kwestia przyzwyczajenia
~martin
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Przednie słupki są trochę za bardzo wysunięte do przodu, co ogranicza widoczność w ciasnych zakrętach.
~golfiarz\"2\"
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Z początku przeszkadzały mi słupki ale idzie się przyzwyczaić.
~Resminator
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
do przodu bardzo dobra, z tyłu ograniczona (szeroki tylny słupek)
Volkswagen Golf V Hatchback