Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Kombi

Silnik 1.4 TSI 122KM 90kW
Rok produkcji 2008
Volkswagen Golf V Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Super silnik!!!
Super silnik! Dynamiczny, idealny do szybkiej jak również do spokojnej jazdy!! A kultura pracy tego silnika, poezja!!
Bardzo dobra skrzynia biegów! Mam tylko zastrzeżenia do wstecznego, w sytuacji przechodzenia z biegu wstecznego na jedynke! Zdarza mi się nie wysprzęglić i pozostać na wstęcznym!! Na szczęście mam czujniki cofania, bo nie czuć czy jest na wstecznym czy na pierwszym! Ale generalnie bardzo dobra praca skrzyni!!!
Auto trzyma się stabilnie drogi! Bez zastrzeżeń!!
Jest dobra!
Po prostu marzenie!! Uporządkowana deska, wszystko na właściwym miejscu, ergonomicznie ułożone! I bez zbędnych wodotrysków!!!
Super!
Miejsca bardzo dużo! Znajomi są zaskoczeni, że nie pozornie wyglądający samochów ma tak dużo przestrezni w środku!!!
Super!!
I tu mały zong!! Bo auto pali dużo więcej niż na ulotkach!!! Miało być ekonomiczne a jest wręcz w mieście paliwożerne! Byłem nastawiony na spalanie większe od podawanego, ale pali bardzo dużo na tak stosunkowo lekkie auto! Nawet starając się nie zbliżam się do podawanych parametrów!! Ale jazda tym autem rekompensuje wydatki!!!
Kupiłem auto bardzo bogato wyposażone. Zamówiłem w marcu i czekałem 7 miesięcy na dostawę!!!, ale załapałem się na wyprzedaż rocznika i nabyłem auto chyba o 12 tyś. taniej!!!
Na razie 0 usterek!!
Na razie 0 usterek!!