Oceny Volkswagen Golf V Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf V Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008

~Jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Naprawdę jestem zadowolony. Nigdy nie lubiłem niemieckich aut ale golf szczególnie z tym znakomitym silnikiem jest niesamowity. Może nie jest piękny ale nic nie zastąpi tego uczucia przy przyspieszaniu. Kierowcy większych i mocniejszych samochodów (tu decyduje duży moment i to dostępny 2 razy dłużej niż w dieslach) są bardzo zdziwieni. Proszę zauważyć że ogólnie Golf V ma tu średnie opinie. Ponad 20% pisze że już by go nie kupiło ale...
~peppek@gni.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Na razie wrażenia są niesamowite. Prowadzenie auta jest niewiarygodne. Zawsze byłem fanem Japońców i nigdy bym nie poszedł do salonu VW gdyby japce robili w tej klasie kombi. Teraz nie żałuję bo już po pierwszej jeździe próbnej golfem z tym silnikiem byłem zachwycony. Stylistyka może nie powala na kolana ale w tej klasie to nie ważna. Kompakt kombi ma być w miarę niedrogi, bezpieczny, ekonomiczny, niezawodny i funkcjonalny. Jeżeli przy okazji...
~apli2
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
dam piątkę, bo z auta jestem bardzo zadowolony jest komfortowe, swietnie jeżdzi i dje po prostu zadowolenie kierowcy. Dodam jesze, ze są bardzo dobre swiatła- wymieniłem zarówki na Philips xtrim plus 80 i nie żałuję, ze nie mam ksenonów.
~Grzegorz K
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Super silnik. Ale korozja to coś nie do pomyślenia. Defekty w aucie, które powinno być nie zawodne. Myślę, że mit VW jako auta nie zawodnego padł!!!
~MK5
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
SUPER AUTKO - konkurencja może tylko pozazdrościć.
~Dżordż
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Kawał porządnego auta. Stylistycznie nie zachwyca ale poza tym najlepsze kombi w swojej klasie. Wiem co mówię bo testowałem chyba wszystko co mamy na rynku.
~Maciej
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Rewelacja. Jedyny minus - trudno ruszyć nim powoli i delikatnie. Gdy ruszam dynamicznie wszystko jest ok, ale jeśli muszę ruszyć powoli to trochę szarpie (mimo że jeżdżę tym autem już dwa lata) (Silnik)
~TSI Z
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik \"SUPER\",doskonała elastyczność, super przyspieszenie, niskie spalanie przy normalnej jeździe bez szaleństw na drodze. Gdy silnik nagrzeje się po ok. 2 km jazdy, to go nie słychać. (Silnik)
~grzegorz@ortoplus.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Super silnik! Dynamiczny, idealny do szybkiej jak również do spokojnej jazdy!! A kultura pracy tego silnika, poezja!! (Silnik)
Volkswagen Golf V Kombi