Lista ocen Volkswagen Golf V Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (5) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~apli2
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
No, tu mogę z czystym sumieniem postawić 5. komfort akustyczny z całkiem innego segmentu. do tej pory ostatnie trzy auta - Astra i dwa focusy /wszystkie z salonu /wyciszałem dodatkowo matami bitumicznymi - skutek odczuwalny ale średnio zadowalający, może maty powinny być np. dynamat ale drogie pioruńsko.Podczas podróży autostadą tempomat na 140 i cisza. Cholera, zrobiło to na mnie takie wrażenie, że aż wyłączyłem radio,które zresztą ma świetne...
~Jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Mogłoby być lepsze. Silnika wprawdzie nie słychać ale szum opon jest zauważalny, ale w końcu to nie klasa średnia więc i na wygłuszeniu trochę oszczędzili.
~peppek@gni.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo dobrze. Jest naprawdę cicho. Może to zasługa silnika który przy 130 km/h i wrzuceniu 6 biegi kreci sie w okolicach 2,5 tys obrotów.
~Dżordż
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnika w ogóle nie słychać. Nawet przy 140 km/h. Tylko szum opon i powietrza. Mogłoby być lepiej ale nie ma co narzekać.
~TSI Z
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
VW w Golfie V trochę zaoszczędził na wyciszeniu, słychać uderzające o karoserje kamyki.
Volkswagen Golf V Kombi