Oceny Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW 2008-2012

Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW 2008-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW 2008-2012

~Paweł
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Posiadam 1.8 TSI, niestety nie ma go przy wyborze dlatego piszę tutaj, moc ta sama czyli 160KM. Samochód kupiłem ze świadomością, że pobiera olej, ale zrobiłem remont za 5000zł (wymienione pierścienie i poszerzone rowki). Po roku od remontu silnika mogę stwierdzić, że samochód nie spala oleju lub spala go w śladowych ilościach (na bagnecie nie widać zmian). Samochód jest świetny, mam wyposażenie highline i naprawdę czuć solidność i jakość...
4,1
~Noverss
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
UWAGA Posiadam 1.8 TSI nie jak podane 1.4 tsi (niestety strona nie daje wyboru tego silnika więc wybrałem podobny mocą) Puki co samochód nie sprawia problemów prócz drobnostek typu niedziałające światło w bagażniku. Czujniki parkowania oraz asystent parkowania działają bardzo dobrze i bez problemów. Słynne spalanie oleju w 1.8tsi jest w normie (u mnie 150ml na 1tyś km) spalanie jak na taką moc (160km) jest akceptowalne ok. 7-8l w cyklu...
~Frsh
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Z posiadanych przeze mnie pojazdów, a mogę porównać do analogicznej generacji Focusa (za słaby silnik) i Civica (komuś innemu też się spodobał...) Golf wypada zdecydowanie na plus. Jest zwinny w mieście, wygodny w trasie, oszczędny kiedy tego potrzebujemy, bardzo dynamiczny i agresywny kiedy mamy na to ochotę. Nic się nie zepsuło... Jedyne na co mogę narzekać to mały bagażnik, mniejszy niż u konkurencji - tym bardziej że uparłem się przy...
2,7
~grzegorz23
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto kupiłem w salonie VW w Lesznie. Przez pierwsze 5 lat bez większych usterek a po tym czasie tylko dramat. Przy 84000 wymiana kompletnego rozrządu koszt 2900 w tym roku silnik wymiana tłoków przepustnicy + planowanie głowicy z rabatem VW wyszło 5848 zł. Nie polecam
2,7
~grzegorz23
3,1
~Zor
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto firmowe wiec jazda na maksa ale to i tak nie usprawiedliwia awaryjności ciągle cos a najlepsze że silnik 2 x padł ( to oznacza ze VW nie radzi sobie z nowymi technologiami) nie polecam zbyt drogi w zakupie a sypie sie tak samo jak nasze meganki III tyle że one w naprawie są tanie a VW nie!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
7,4
~Peter
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Doskonały silnik, mały, dynamiczny z umiarkowanym apetytem na paliwo. Nie jest sztuką zrobić silnik o pojemności 3 litów i takiej mocy a do tego zużyciem paliwa 10-12litrów na setkę. Dobrze zestrojona skrzynia biegów. Wielkość i wyposażenie w sam raz dla mnie. Brak idiotycznych gadżetów nie wnoszących niczego poza wzrostem ceny pojazdu.
~Kiki
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Mimo problemów z silnikiem jestem zadowolony z zakupu. Auto jest bardzo dobrze wykonane i doskonale wyposażone w wersji highline, daje przyjemność z jazdy. Z zewnątrz nie powala na kolana chociaż b.ładnie prezentuje się na 17\". Jeśli zamierzasz zmienić samochód a jeszcze nie miałeś jazdy próbnej nową VI to radze żebyś to zrobił.
~echo
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
VW robi bardzo fajne auta, niestety nadal nie potrafić zrobić bezawaryjnego silnika i to jest słaby punkt tego koncernu. Trzeba liczyć się z tym, że bez względu na wybór TDI czy TSI trzeba będzie go stale naprawiać (o ile VW poradzi sobie z naprawami). Cała reszta jest ok.
~Ilia Marinko (IKO)
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Miałem kupić coś innego, ale poczekałem trochę i jestem bardzo zadowolony. Honda Civic 4d automat za 77k nie jest tak fajnym autem jakby się wydawało. Brakuje mu tego czegoś, co ma golf. Polecam silnik i skrzynie DSG.
Volkswagen Golf VI Hatchback 5d