Oceny Volkswagen Golf VI Variant 1.4 TSI 122KM 90kW 2009-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VI Variant 1.4 TSI 122KM 90kW 2009-2013

~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Udany zakup. Lubię ten samochód za przewidywalność na drodze, ergonomiczność i niskie (póki co) koszty. Jednak by ocena była bardziej użyteczna kilka słów na temat zużycia paliwa. Samochód ma założona instalację gazową LPG. Jednak w przypadku silników w wtryskiem bezpośrednim benzyny stosowane instalacje gazowe nie mogą całkowicie wyłączyć zużycia benzyny. Zatem mój pojazd zużywa ok.1,8l benzyny plus 4l LPG na trasie przy prędkości 90km/h...
~Jaro47
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Po dwóch latach użytkowania mogę już coś napisać na temat Golfa Varianta, auto obszerne, komfortowe, dobrze wyposażone gdyż posiadam najbogatszą wersję wyposażeniową, ale rozczarowywuje mnie parę drobiazgów.
~picu
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód spełnia moje oczekiwania - uwazam że dokonałem dobrego wyboru. Jedyne co osobiście bym zmienił, to wybrał mocniejszy silnik (ale to już jest zależne od tego, kto jak lubi jeździeć - w końcu kombi to nie samochód sportowy;-))
~marcinglab1@wp.pl
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Golf VI 1.4 TSI 122KM variant - samochód rodzinny (4 osoby),bardzo dobry silnik, całkiem ekonomiczny. W środku wszystko dopracowane można porównać z audi A3. Mało plastiku. Ogólnie wersja comfortline wypada bardzo dobrze.
~Kiero
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Przyzwoicie wykonane auto rodzinne. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
~kb
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony, prawdopodobnie nie bez znaczenia jest to że mam bardzo dobrze wyposażone auto jak na kompakta (wersja Highline + kilka elementów dodatkowych).
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
4,1
~inquis
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Cichy i elastyczny, choć nie ekonomiczny w mieście. Irytujące podniesione obroty chwilę po uruchomieniu. (Silnik)
~domis78
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Po przejechaniu prawie 20 tys żadnych problemów cicha praca biegi wchodzą idealnie . (Skrzynia biegów)
~Maniek
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Tylko ze względu na ten silnik kupiłem ten samochód,myślałem o skodzie Octavi jest większa itd,ale w środku za kierownicą .... to nie to. Silnik cichutki jeżdzi jak dwulitrowy benzyniak a pali 1,4.Dynamiką bije mocno 1,9 tdi a pali nie wiele więcej.Nie ma filtra cząstek stałych, koła dwumasowego , nie muszę się tak bardzo obawiać o jakość paliwa jak w dieslu, pozostaje troszczyć się o turbo.A jak będzie naprawdę zobaczę za 5lat. (Silnik)
Volkswagen Golf VI Variant