Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (50) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek.b
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Szybko się nagrzewa, co wspomniałem wyżej, ale także szybciutko działa klimatyzacja. Mimo że jest ręczna łatwo ustawić żądaną temperaturę.
~KSKWA
Hatchback 5d 1.2 TSI 85KM 63kW
Klimatyzacja mogłaby szybciej się schładzać, poza tym 6 programów w klimatyzacji manualnej bardzo dobrze dozuje natężenie nawiewu.
~Dano
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Cicha i wdajna praca nawiewów na razie oceniam po upalnym lecie. A uwierzcie, że mam porównanie do wielu innych aut
~Marek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Klimatyzacja - wiadomo. Natomiast bardzo dobrze pracuje także wentylacja, czy to w deszczowe dni, czy także zimą.
~On
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Klima szybko schładza wnętrze a przy tym jest cicha. Co do ogrzewania to jeszcze nie sprawdzałem bo nie było potrzeby.
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Klimatyzacja wydajna. Co do ogrzewania nie wypowiem się ze względu na zbyt krótki okres eksploatacji
~Grześ
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
bardzo szybko się nagrzewa, klimatyzacja wydajna - przez 4 lata nic się z nią nie działo
~Ps
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Ogrzewanie bardzo skuteczne, klimatyzacja mogłaby być lepsza, ale silnik 1.2 ma swoje ograniczenia
~Pat
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Sprawdziło się i w czasie upałów i w dni zimne. Szybkie przewietrzanie chłodzenie i nagrzewanie.
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Na razie ciężko coś powiedzieć bo ani nie korzystałem z klimatyzacji ani jeszcze nie było mrozów.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d